Волейболна България e втора в Европа при 17-годишните
Нашите загубиха финала от Италия след 8 поредни победи на турнира
Обратно в новинатаКоментари - Волейболна България e втора в Европа при 17-годишните | Корнер.dir.bg
Коментари 24
Виждате ли българския трикольор на лявото рамо на нашия разпределител? Чудесна гледка нали?! Няма нищо по-прекрасно от това да гледаш триумфиращи момчета с българския трикольор на фланелките. Страхотни сте момчета!
Поздрави за най-резултатния Ж. Величков! Какъв дългуч, с късо тяло беше допреди две години. Нормално, пубертет! А днес възмъжал, наякнал и плющи сервизите и окото не му мига. Браво, да жувей!
Браво, лъвчета!
Браво! Това е двоен успех! Днес U17 - утре при “батковците”. Дано скаутите гледат внимателно и тези момчета бъдат забелязани от класните клубни отбори в Европа. Задава се стабилно пололение при мъжете. Заслужават да се върнат там, където им е мястото. Поздрави, не съм робот!
БРАВО! Иначе продължавайте да наливате още в пари в селски отбори като Левски и ЦСКА. Продължавайте. Нема да им стъпим. И по ТВ няма да ги гледам. Това заслужава сказаният футбол. Браво на волейболистите. Дано се сетят в министерството на спорта, че има и друго, освен селски футбол!!!
Поздравления на тима U17 и на треньора! Показахте дух и майсторство! Идва достойна смяна на мъжкия волейболен състав на България. Гордеем се с Вас!
Браво, момчета! Продължавайте яко да шибате седеругите.