Коментари - Вучич дава милион долара на играчите, а Ноле събуди хотела след сръбския триумф | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

asen

ИМА УНИКАЛНА ПРИЛИКА С НАШЕТО КЛАСИРАНЕ ЗА АМЕРИКА 94. ПОСЛЕДНИЯТ НИ МАЧ В КВАЛИФИКАЦИИТЕ БЕШЕ ГОСТУВАНЕ И ТО В ПАРИЖ НА ФРАНЦИЯ , КАКТО НА СЪРБИТЕ С НАЙ СИЛНИЯ ОТБОР В ГРУПАТА ПОРТУГАЛИЯ. ИНА НА НАС НИ ТРЯБВАШЕ ПОБЕДА И НА ТЯХ. И ТЯХ ГИ ПОВЕДОХА С 1:0 И НАС НИ ПОВЕДОХА С 1:0, И НИЕ ИЗРАВНИХМЕ НА ПОЛУВРЕМЕТО 1:1 И ТЕ ТАКА. И НИЕ ВКАРАХМЕ ЗА 2:1 В 90-ТАТА МИНУТА И ТЕ ВКАРАХА ЗА 2:1 В 90-ТАТА МИНУТА.

Даа, едни играят футбол - Сърбия на световно, Македония на баражи. Други играят ганкиното - България срещу Швейцария, довечера.

Като няма български футбол ще се радваме за съседите. Какво да правиш. С Перуката толкова.

Поздравление за Сърбия! Определено голяма и заслужена победа. Да имат успехи и в Катар им желая, а и ще е по-интересно първенството с тях

Поздравления за всички сърби ! Имат много добър отбор , който се бори мъжки до края на този решителен мач . Това което преживяме ние на 17.11. 1993 година във Франция , го почустваха снощи и съседите ни . Желая им успех на световното !

Хората си развиват футбола и имат играчи в големите първенства, а ние имаме само един Петко Христов в Специя и това е. Дано поне той стане звезда...