Срещата започна по-добре за гостите, които откриха резултата в 35-та минута. Георги Иванов засече центриране в наказателното поле на Черно море и откри резултата на 0:1.

До края на полувремето обаче "моряците" изравниха, след като в 44-та минута Румен Николов изпрати кълбото в мрежата на Василев.

Второто полувреме Черно море заиграха по-пресирано и на няколко пъти ударите на Георги Илиев все не уцелваха вратата на гостите. Все пак втория гол за домакините дойде в 79-та минута, когато Атанас Илиев отбеляза за 2:1.

След мача и двата отбора остават без промяна в класирането си, като Черно море заемат осма позиция с 46 точки, а Видима са в зоната на изпадащите на 14-то място с 14 точки, съобщи БГНЕС.