„Берое“ U21 завърши наравно 1:1 домакинството си на „Локомотив“ U21 (София) в мач от XI кръг на Младежката група. Александър Манолов откри от дузпа в 33-ата минута, но Преслав Йорданов изравни шест минути по-късно. Така след пълното завъртане за първи път срещу всички съперници младежите на „Берое“ имат актив от 15 точки спечелен от 4 победи, 3 равенства и 4 загуби. В 3-ата минута Георги Динков извежда по лявото крило Венцислав Иванов, който навлиза в наказателното поле и пада, искайки дузпа, но реферът не вижда такава. Димитър Трайков открадна топка в центъра в 9-ата минута и пробва да изведе Емин Ахмед, който обаче бе изпреварен от защитник на „Локомотив“. Последният насочи кълбото към собствената си врата, но високо над нея в корнер след който не се случи нищо опасно. В 11-ата минута след дълъг пас в наказателното поле Венцислав Иванов се пребори и върна назад към Емин Ахмед, който стреля, но ударът му бе блокиран, а след това топката бе и избита. В 18-ата минута след опасно центриране в наказателното поле Михаил Михайлов изпусна топката, която попадна в Александър Манолов от „Локомотив“. Той стреля, но Михайлов успя да спаси. Две минути по-късно Кирил Личев получи възможност да центрира от пряк свободен удар на метър от аут линията, но защитник на „Локомотив“ изби преди кълбото да стигне в играч на „зелените“. В 22-ата минута Димитър Трайков намери на границата на наказателното поле Александър Манолов, който с едно докосване продължи за Кирил Личев, който от своя страна стреля, но над вратата. В 33-ата минута Емин Ахмед бе изведен сам срещу вратаря, който пробва да го прехвърли, но стражът блокира. Топката попадна в Александър Манолов, който финтира стража на „Локомотив“. Кристиян Кацарев обаче събори нападателят на „зелените“ и реферът отсъди дузпа. Манолов изпълни отлично в долния десен ъгъл на вратата и въпреки, че Кацарев хвана ъгъла той не успя да улови и резултата стана 1:0. Преслав Йорданов бе изведен на стрелкова позиция в 39-ата минута и с удар от дъгата пред наказателното поле изравни резултата. В 53-ата минута Венцислав Иванов получи топката в наказателното поле, но се засуети преди да стреля и кълбото му бе избито. Три минути Димитър Трайков намери Георги Динков по левия фланг, той нахлу в наказателното и центрира към Кирил Личев, който стреля, но кълбото мина над вратата. В 57-ата минута Даниел Васев пробва удар от дистанция, но прати топката далеч от целта. В 61-ата минута Емин Ахмед напредна от дясно и центрира в наказателното поле където Кирил Личев стреля към вратата, но играч на „Локомотив“ изчисти на 30-40 сантиметра пред гол линията на собствената си врата. Даниел Васев направи самостоятелен пробив в 66-ата минута и стреля от границата на наказателното поле, но Михаил Михайлов бе на мястото и спаси. Малко след това Преслав Йорданов изведе от ляво Димитър Велковски, който навлезе в наказателното поле и стреля, но Михайлов улови. След многоходова атака на гостите в 71-ата минута Даниел Васев стреля от 17-18 метра, но прати топката високо над целта. Минута след това отново Васев стреля директно от пряк свободен удар от далечна дистанция, но Михаил Михайлов се намеси с вещина и изби. В 80-ата минута Никола Грозданов центрира към Пейчо Енчев, който пробва нещо средно между центриране и удар, но вратарят Кацарев спаси. Даниел Васев стреля от малък ъгъл в 87-ата минута, но право в ръцете на Михаил Михайлов. В следващия кръг „Берое“ U21 приема „Черно море“ U21 на 21 октомври от 16 часа. „Берое“ U21 (Стара Загора) – „Локомотив“ U21 (София) 1:1 голмайстори: 1:0 Александър Манолов 33