Двубоят на стадион "Сейнт Андрюс" завърши 1:1.
Двубоят за "червените дяволи" пропусна капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов, който не бе включен в групата за мача от Сър Алекс.
Джером даде преднина на домакините в 39-ата минута на първото полувреме, а Дан си отбеляза автогол в 63-ата за 1:1.
 Бербатов няма да води атаката на Юнайтед срещу Бирмингам
Юнайтед завършиха мача с 10 човека след червен картон на Флетчър в 83-ата минута.
Бирмингам не познава вкуса на загубата вече 12 мача, докато Юнайтед пропусна да оглави класирането в Премиершип.
Алекс Фъргюсън заложи единствено на Уейн Рууни в атака, като зад него действаха петима полузащитници.
В Бирмингам валеше много слаб сняг и условията за игра бяха поносими.
Първите 20 минути на срещата бяха изключително слаби. Пред Джо Харт и Томаш Кушчак нямаше нито едно голово положения като преобладаваха сблъсъците в средата на терена.
Постепенно обаче Юнайтед наложи своя стил на игра и опасностите пред вратата на Бирмингам започнаха да се редят една след друга.
В 24-ата минута Уейн Рууни остана очи в очи със стража на Сити, но Харт показа висока класа.