"Чуковете" изпробваха дошлия на проби македонец Оливър Георгиев, който обаче не впечатли и след мача бе освободен от треньора Стойчо Стоев. В 20-ата минута сърбинът Горан Янкович засече с глава центриране отдясно на Николай Христозов и откри резултата в полза на Миньор.

Единственото положение в мача за Септември дойде в 63-ата минута, когато Борислав Кралев опита прехвърлящ удар, но Чворович успя да избие в корнер. В 72-ата минута Любомир Витанов получи топката в наказателното поле и моментално стреля във вратата за 2:0.

Само след още шест минути Младен Стоев излезе сам срещу вратаря и направи резултата класически. Крайното 4:0 оформи Румен Рангелов в 84-ата минута, когато засече с глава центриране отляво.

За Миньор контролата пропуснаха Даниел Златков, който е болен, и контузените Костадин Марков и Йордан Тодоров, предаде Гонг.