"Армейците" поведоха с 1:0 в 6-та минута, когато италианският нападател Кристиан Тибони получи топката в наказателното поле на гостите и с диагонален шут не остави никакви шансове на Димов.

В 16-та минута, Доростил изравни за 1:1. Георги Бижев се размина с топката след центриране от корнер, тя попадна в Боян Николов, който овладя и от няколко метра вкара на Чавдаров.

Мишел Платини пък притесни сериозно стража на Доростол Александър Димов, открадна му топката и отбеляза за 2:1 в 28-та минута. Лукас Трекаричи вкара хубав гол с удар от въздуха от границата на наказателното поле за 3:1 в 29-та минута, а Тибони увеличи на 4:1 след пас на Платини в 36-та минута.

Гостите все пак успяха да намалят за крайното 4:2 в 65-та минута след гол на резервата Беядир Беядиров.