Срещата започна изненадващо равностойно, а гостите от Румъния се държаха много достойно на терена. Така се стигна до 28-ата минута, когато след добра асистенция на Роберто Де Зерби, Каду откри резултата, предаде ТопСпорт.

След това попадение баварците се хвърлиха на щурм и в крайна сметка успяха. В 32-ата минута голмайсторът Каду си вкара автогол. Нещастията за Клуж продължиха и 5 минути по-късно Кристиан Пани заби ново попадение в собствената си врата.

След почивката Байерн бе по-активния отбор на терена. В 76-ата минута Тони Кроос можеше да даде нова преднина за германците, но пропусна целта.

Минута по-късно Марио Гомес не сгреши и покачи на 3:1. Клуж стигна до нов гол в 86-ата минута чрез Кулио, но за повече силите на румънците не стигнаха.