Срещата започна доста скучно, като през първите 15 минути двата тима не създадоха нищо интересно на терена.

Първото попадение дойде в 23-та минута, след като Маркиньос отбеляза красив гол от ъгъла на наказателното поле.

Това сякаш отпуши играта на "армейците" и в 34-та минута Спас Делев увеличи преднината им на 2:0. Нападателят на ЦСКА се възползва от груба грешка на Траянов и вкара втория гол.

Пет минути по-късно Миньор успяха да върнат едно попадение, след центриране от фаул, при което Янкович успя да реализира за 2:1.

Само минута преди краяна първото полувреме ЦСКА увеличиха преднината си на 3:1 след попадение с глава на Акуаро.

В 55-та минута бразилецът Маркиньос отбеляза втория си гол в мача и резултатът стана 4:1.

Очевидно разгневени от резултата, феновете на Миньор пуснаха димка, която принуди рефера Александър Костадинов да спре играта.

Феновете на Миньор обградиха съблекалните на тима

Към края на полувремето Миньор успяха да върнат още едно попадение след невероятен гол на Христо Господинов, който с удар от около 23 метра заби топката в горния десен ъгъл на Мболи и направи резултата 2:4.

Двубоят между тимовете беше изгледан от селекционера Лотар Матеус, който дойде на стадиона около 20 минути след началото на срещата.

След победата си ЦСКА се изкачи с две места във временното класиране и в момента заема осмото място.