Царски спечели всичките шест етапа в събота и неделя, а в последния манш записа абсолютен рекорд на трасето с впечатляващото време от 2:11:01 минути. Второто място остана за Николай Златков от клуб "Проспийд" с Ауди S1. Трети завърши Борис Борисов от клуб "Б енд Б рейсинг" със Субару Импреза.

Паричните награди от община Панагюрище за състезателите на първите шест места бяха от 150 до 400 лв. Отборно първото място зае "Ара мотоспорт" от Габрово, втори останаха "Октан тийм" от София, а трети "Ефко рейсинг" от Казанлък, предаде БГНЕС.

В клас Х3 класирането е следното: на първо място Любен Каменов от Панагюрище с Опел Астра. Второто място зае Илия Бояджиев с ВАЗ, а трети – Минко Минков с Опел Кадет.

Община Панагюрище раздаде награди и за най-възрастен и най-млад участник – съответно на Илия Бояджиев и Даниел Василев, роден през 1993 г.