Треньорът на "Лудогорец" Паулу Аутуори остана доволен от играта на своя отбор, въпреки равенството 0:0 с "МОЛ Види" в първи мач от втория квалификационен кръг на Шампионска лига.

Бразилецът разкритикува действият на унгарците и ги нарече твърде груби, но в него пролича увереност, че реваншът след седмица ще бъде спечелен.

"Нашият отбор направи достатъчно ситуации, играхме 90 минути добре, но за съжаление техният отбор си свърши работата. Унгарците можеха да играят мако повече футбол. Те получиха шест картона и обичат да развалят футбола.

Доволен съм, че отборът да се раздаде. Не вкарахме, но съм уверен, че ще успеем на реванша. Ще работим върху нещата, които не се получиха днес.

Техният вратар също бе много добър. Ние играхме добре в защита и не позволихме на съперника да създаде ситуации. Бяхме организирани през всички 90 минути.

Шансовете остават 50/50 за реванша. Първият мач не промени нищо. Трябва просто да вкараме", заяви Аутуори.