Крумовград и ЦСКА 1948 завършиха наравно 1:1 в първи мач от 11-ия кръг на efbet Първа лига.

Двата тима изиграха равностоен мач на тренировъчната база на Ботев в Коматево, като напълно заслужено разделиха по точка.

Символичните домакини от Крумовград започнаха по-активно срещата, а още в седмата минута националът Серкан Юсеин успя да се разпише. Безспорно най-силният играч на Крумовград по отличен начин нахлу в противниковото наказателно поле и успя да се разпише за 1:0.

До края на полувремето ЦСКА 1948 имаше няколко шанса за изравнителен гол, но така и не стигна до него.

Това обаче се случи в самото начало на второто полувреме, когато гостите имаха претенции за игра с ръка, а главният рефер Димитър Димитров бе повикан сам да погледне ситуацията на ВАР.

След дълго размишление той реши да посочи бялата точка, от която Евгений Сердюк изравни за 1:1.

След изравнителното попадение двата тима сякаш не искаха да предприемат рискове и до края на мача не видяхме почти нищо интересно пред двете врати, като срещата логично завърши при този резултат.

Така ЦСКА 1948 вече е на шестото място с 14 пункта, докато Крумовград е девети с точка по-малко.