Лео Меси и Луис Суарес не започнаха в титулярния състав, а Интер Маями страда сериозно без тях и загуби изненадващо у дома от Монреал - 2:3.

Мачът от четвъртия кръг на Мейджър лигата донесе и първо поражение за сезона на звездната селекция от Флорида, а най-яркият ас в нея изгледа от ложата си срещата, редом с хлапетата и съпругата Антонела.

Меси се оплака от проблем в коляното след 2:2 с Нашвил в четвъртък, в мач от КОНКАКАФ Шампионската лига на Северна Америка. Очаква се да е на линия за втория двубой срещу този съперник на 16 март, но срещу Монреал получи почивка.

Същото се отнася и за Луис Суарес, и Серхио Бускетс, които останаха резерви.

В игра за Монреал от пейката пък се появи родният национал Доминик Янков. Роденият в Канада юноша на Лудогорец се появи в игра в 68-ата минута и бе част от сериозния успех на своя тим.

Отборът от Канада се възползва и поведе в 13-ата минута с гол на Алварес, но Кампаня изравни в 71-вата.

Кочаро направи 1:2, а веднага след това Бускетс и Суарес се появиха в игра. Но Монреал затвърди за 1:3 в 78-ата минута, преди Жорди Алба да върне гол в 80-ата.

Времето не стигна за ново попадение и Интер записа първа загуба за сезона.