Българският национален отбор по минифутбол се класира за четвъртфиналите на Европейското първенство в Кошице, след като надигра драматично с гол в последната минута на редовното време състава на Италия.

Нашите момчета се наложиха с 2:1, като в самия край Любомир Генчев донесе успеха на "лъвовете".

Иначе Ангел Рахов откри в 27-ата минута и макар българският тим да контролираше мача, допусна изравняване.

Въпреки това, финалният натиск си каза думата и след удар на Спас Милушев, вратарят изби, но после Генчев довкара.

Утре е мачът ни от четвъртфиналите, а съперник е отборът на Франция.

По същото време ще играе и воденият от Георги Иванов-Гонзо мъжки национален отбор (гостуване на Гибралтар от Лигата на нациите), който обаче в последните години носи единствено разочарование на феновете.