Кристиано Роналдо е в убийствена форма, а същото се отнася и за клубния му тим Ал Насър. Португалецът вкара два пъти при победата с 4:2 срещу Ал Ахли в поредния кръг на Про Лигата на Саудитска Арабия, като така той и съотборниците му записаха пети последователен успех и напълно пратиха зад себе си двете поредни загуби, с които започнаха новия сезон.

ВИДЕО С ГОЛОВЕТЕ МУ ГЛЕДАЙТЕ ТУК >>>

38-годишният ветеран бе точен по веднъж в двете полувремена, като първо откри резултата след само 4 минути футбол, а после добави и втори гол на сметката си в 52-ата минута. Така португалският голмайстор вече има 9 попадения в 6 мача, но не се ограничава само с това, а също така е асистирал и за 4 други попадения.

По-ефективен от CR7 тази вечер бе единствено Андерсон Талиска. Бразилският съотборник на Роналдо също вкара два пъти - за 2:0 в 17-ата минута и за 3:1 в продължението на първата част, но също така добави и асистенция за втория гол на седмицата.

Франк Кесие се разписа за Ал Ахли в 30-ата минута, когато намали до 2:1, а след почивката Риад Марез вкара за 3:2 преди Кристиано да се разпише за 4:2. Бившият играч на Манчестър Сити направи и асистенция в 87-ата минута, когато се стигна до 4:3, ала времето не стигна на гостуващия тим за нещо повече.