Байерн Мюнхен демонстрира мощ в първия си официален мач за новия сезон.

Баварците разгромиха непретенциозния втородивизионен Улм с 4:0 като гост на старта на Купата на Германия.

Томас Мюлер вкара два гола в рамките на три минути през първото полувреме, докато Кингсли Коман и Хари Кейн се разписаха в края на срещата, за да може новият старши треньор на Байерн - Венсан Компани, да тръгне с победа при дебюта си начело на германския колос.

Спецът заложи на всичко най-добро в състава си, въпреки че се очакваше да пусне голяма част от резервите в този двубой.

Явно обаче Компани бе твърдо решен ерата му начело на Байерн да стартира убедително и затова заложи на "тежката артилерия", което веднага даде резултат.

Целта пред спеца е да върне Байерн на върха в Германия и да спечели титлата, която последния сезон отиде при Байер Леверкузен.

Мачовете за Купата на Германия продължават и днес.