"Левски" е изчистил всичките си задължения към Петър Хубчев
Това твърди Даниел Боримиров
Левски е изчистил задълженията си към своя бивш треньор Петър Хубчев.
Това стана ясно от председателя на Управителния съвет и легенда на тима Даниел Боримиров в предаването "Арена Спорт".
По думите на Боримиров, Левски е превел и последната вноска към Хубчев и неговите помощници, като този казус вече не тежи на "сините".
Припомняме, че именно казусът с Хубчев дълго време тежеше на Левски и заплашваше лиценза на клуба, но между двете страни бе постигната договорка за разсрочване на дълга, а очевидно с фенската помощ и тази на основния спонсор "Palms Bet", дългът е изчистен.
" Този месец изчистихме последната вноска към Хубчев и сега почваме към Насиру Мохамед. С помощта на спонсори ще се стремим да изчистим задълженията", каза Боримиров по темата.
Насиру Мохамед пък е следващият много сериозен проблем. Радващото за тима е, че и там бе постигната договорка за разсрочване, защото ганаецът бе причина ФИФА да забрани трансферите на Левски.
Забраната към момента е вдигната, но клубът все още дължи сериозна сума на бившия си футболист.