Левски спечели осмата си и последна контрола от лагера в Турция, преди отборът да се завърне у нас десетина дни преди старта на пролетния полусезон.

"Сините" спечелиха с 3:1 срещу Рига (Латвия), а на трибуните гледаше и собственикът на клуба Наско Сираков.

Стартът на мача не бе особено позитивен - още в 6-ата минута Рига успя да открие чрез Райвис Юрковскис, който нахлу отдясно на атаката и вкара покрай Пламен Андреев.

В 21-ата минута Левски изравни, след като Рикардиньо асистира на Марин Петков, който вкара за 1:1. Още до почивката "сините" поведоха, като от дузпа вкара новото попълнение Фабио Лима.

Ел Джемили вкара за 3:1 в първите минути след почивката и резултатът не се промени до края.

Така в осемте си контроли в Турция, българският гранд спечели 4 победи и загуби 4 мача. Нито веднъж не завърши наравно.