Парма постигна първата си победа след завръщането си в Серия "А". След като в първия кръг на новия сезон стигна до точка като гост на Фиорентина, сега тимът зарадва феновете си при първото домакинство, печелейки с 2:1 срещу Милан.

По този начин "росонерите" продължават да търсят първия си успех, след като в първия кръг взеха само точка срещу Торино.

Румънският национал Денис Ман изведе "пармалатите" напред още във втората минута, а Милан трябваше да чака повече от час, за да изравни

Американското крило Кристиан Пулишич върна попадение за 1:1, ала радостта на гостите бе кратка.

Десет минути по-късно Матео Канчелиери вкара втори гол за Парма, който бе със стойността на първите три точки за сезона.

Лацио загуби с 1:2 като гост на Удинезе, като домакините играха повече от 20 минути с човек по-малко, но все пак стигнаха до победата.