Наполи постигна драматична победа с 1:0 при гостуването си на Ювентус, след като спечели с гол в 93-ата минута в 31-ия кръг

Резервата Джакомо Распадори се появи в края и дълбоко в добавеното време реализира единственото попадение със удар от воле.

Така неаполитанците събраха преднина от 17 точки на върха в Италия - общо 78. Втори е Лацио с 61.

До края на сезона остават 7 кръга и няма сила, която да измести неаполитанци от първото място.

ВИЖТЕ РЕПОРТАЖ >>>

Ювентус пък трябваше да преглътне разочарованието, след като попадение в 83-ата минута на Анхел ди Мария беше отменено след намеса на ВАР заради нарушение на Аркадиуш Милик.

Така Наполи осъществи дубъл на "бианконерите" през настоящия сезон, след като ги разби с 5:1 у дома.

Юве пък остана трети в класирането, след като наказанието с отнемане на 15 точки бе отменено и тимът вече има 59.

В друг мач от днес Милан спечели домакинството си на Лече с 2:0 след два гола на Рафаел Леао. ВИЖТЕ РЕПОРТАЖ >>>