Преди седмица Гьозтепе на Станимир Стоилов пропиля дв гола аванс и отстъпи на Самсунспор, а днес отново бе близо до нещо подобно, но този път драмата бе с хепиенд за отбора на българския треньор. Футболистите на Мъри спечелиха с 3:2 срещу Сивасспор, като отново поведоха с два гола и допуснаха изравняване.

Ромуло Крус и Исак Соле дадоха на домакините преднина от два гола още до 10-ата минута, ала Угур Чифтчът и Куинси Мениг върнаха гостите в играта с две попадения за две минути - 2:2 в 57-ата минута.

Героят за домакините бе Давид Фофана, който пристигна като преотстъпен от Челси. Нападателят вкара в 90-ата минута за 3:2.

Титуляри за Сивасспор бяха бившите футболисти на "Левски" Ноа Сонко Сундберг и Гари Родригес.

Новакът в елита Гьозтепе е шести след седем кръга с 12 точки.