Голове на новите нападатели Александър Колев и Мустафа Сангаре бяха в основата на поредната победа на "Левски" от началото на сезона - четвърта в четири мача. Този път столичани надвиха Крумовград с 2:0 у дома на стадион "Георги Аспарухов" и така продължават да са перфектни и с пълен актив от точки, вече 12 след 4 изиграни двубоя в първенството.

Тараните на "сините" вкараха преди и след почивката, за да удължат отличния старт на Станислав Генчев като треньор на клуба. Новият наставник продължава със стопроцентова успеваемост в мачовете си досега.

Алекс Колев, който е юноша на столичния тим, но не бе играл за родния си отбор на ниво мъжки футбол, откри резултата в десетата минута в събота вечер. Той наказа бившия си отбор след центриране на Евртон Бала от корнер, като засече топката с глава на първа греда за 1:0.

Домакините не спираха да атакуват, но така и не успяха да стигнат до втори гол през първата част, макар Джевад Ел Джемили дa шутира опасно малко преди края на полувремето.

Вторият гол дойде около четвърт час след подновяването на играта и отново бе с глава, но този път дело на Сангаре. Французинът надскочи двама защитници в жълто и майсторски насочи топката в ъгъла на вратата за 2:0 в 59-ата минута, след което надъха още повече феновете, празнувайки с тях на оградата на сектор "В".

Асистенцията и за втория гол дойде след изпълнение на ъглов удар, този път от страна на Марин Петков.

В добавеното време на мача Александър Колев вкара за 3:0, като този път Сангаре влезе в ролята на човека, осигурил головото подаване.

След 4 изиграни мача "Левски" е лидер в класирането с 4 победи, 12 точки и впечатляваща голова разлика от 14:1. Единственото попадение във вратата на отбора бе в първия кръг срещу Локомотив (София).

Крумовград пък е далеч по-надолу в класирането с 1 победа, 3 загуби и 3 точки на дванадесетото място.