ЦСКА допусна поредна загуба на точки в шампионата, като стигна само до 1:1 в домакинството си на "Черно море".

Резултат, който явно преля чашата на търпението на феновете, защото след мача мощни скандирания "Оставка!" отекнаха на стадион "Българска армия".

Очевидно насочени към треньора Нестор Ел Маестро, който след завръщането си в клуба има само един успех - срещу опашкаря Ботев Враца. И е много вероятно съвсем скоро да бъде уволнен. Още повече, че на трибуните бе един от най-вероятните му заместници на поста - Христо Янев.

На своя стадион ЦСКА успя да излезе напред в резултата след гол на Дюкенс Назон в 15 минута на двубоя. След попадението "червените" имаха още няколко отлични шансове за гол, но с пропуски се отличи Жираир Шагоян.

За да се стигне до 77 минута, когато Исмаил Иса подаде на Влатко Дробаров, който с глава прати топката в мрежата за крайното 1:1.

Булфото

Така ЦСКА, който преди сезона тръгна с очакванията за европробив и атака на шампионската титла, се проваля и по двете направления. Тимът отдавна се сбогува с Лига на конференциите, а в Първа лига е на деветото място - на 10 точки от върха.

Черно море пък остава непобеден от началото на кампанията, като заема второто място - на 2 точки зад лидера Локомотив Пловдив.