ПСЖ победи с 3:1 у дома Рен в мач от шестия кръг на френската Лига 1, а в двубоя още 4 пъти топката влезе в двете врати, но попаденията бяха анулирани след намеси на ВАР.

Парижани откриха чрез Брадли Баркола в 30-ата минута, завършил с ювелирен фалцов удар контраатака.

Преди това два пъти пратиха топката в мрежата, но и двете попадения бяха отменени - едно заради нарушение, едно заради засада.

В 58-ата минута Ли Кан Ин вкара за 2:0, а десет минути по--късно Баркола (основната снимка горе) докара да еуфория "Парк де Пренс" след отлична атака, завършена от близо в празната врата - 3:0.

Арно Калимуендо намали от дузпа в 75-ата минута, а Рен вкара още веднъж в 87-ата, но голът на Алиду Сейду бе зачеркнат за игра с ръка преди удара.

Така ПСЖ е с 16 точки от шест кръга и води в класирането.

Само едно реми при гостуването на Реймс преди седмица разваля перфектния актив на шампионите.