Кристиано Роналдо загуби финал в първия си мач за сезона със саудитския Ал Насър.

Суперзвездата и неговите съотборници бяха отнесени с 1:4 от шампиона от миналия сезон Ал Хилал във финала за Суперкупата на Саудитска Арабия.

Португалската звезда даде преднина на своите в края на първото полувреме, но през второто в рамките на 17 минути Ал Насър допусна четири гола. Сергей Милинкович-Савич изравни за 1:1 преди да дойдат две попадения на Александър Митрович и едно на Малкъм.

Така Ал Насър продължава да няма победа над Ал Хилал от 2021 година насам, като това е серия от 11 поредни мача.

Роналдо беше заснет да прави жест към съотборниците си, че спят на терена, а за капак феновете на Ал Хилал отново го дразниха със скандияния за Лионел Меси.