Божидар Краев вкара гол с глава за Уелингтън Финикс, но неговият отбор не успя да победи в мача си от австралийската лига срещу Уестърн Сидни Уондърърс - 1:1.

Първенството се поднови само пет дни, след като "кенгурата" отпаднаха от Мондиал 2022 в осминафинална драма срещу Аржентина.

Краев вкара в 61-вата минута, а после показа гордо новата прическа - с подстригана почти до голо глава.

Embed from Getty Images

Именно с глава дойде и попадението на българина, което е негово четвърто за сезона в А-Лигата. Само един играч има повече - Джейми Макларън от Мелбърн Сити, който игра за Австралия на световното, е с пет.

Но попадението на Краев не стигна, гостите изравниха 10 минути преди края и си тръгнаха с точка. А след последния сигнал играчи се сбиха, като вратарят на Уелингтън Оли Сейл подхвърли нещо на бразилеца от гостите Марсело.

Българинът също не бе далеч от сцените, а още по време на мача той получи и жълт картон.

Уелингтън е шести със 7 точки от 7 мача.