Треньорът на "Лудогорец" Пауло Аутуори остана спокоен поне наглед след поражението от "Види" с 0:1, изхвърлило шампиона на България от Шампионската лига.

Бразилецът, който е видял какво ли не във футбола, анализира пред репортера на Диема спорт, случилото се на терена във Фелтшут.

"Загубихме концентрация, имаше картони...

Не успяхме да се фокусираме, а и при гола бяхме с още един играч по-малко на терена, Терзиев бе извън игрището в този момент - каза Аутуори. - Загубихме заради липсата на контрол и организация в последните 15 минути на първото полувреме.

Първият картон на Мисиджан бе без всякаква причина. Начинът, по който той бе изгонен, бе неправилен. Вторият картон е интерпретация на съдията...

Трябваше да е обратното, ние да ги вадим от равновесие и да губят контрол и да се изнервят. Вместо това - те го направиха на нас. Урокът на този мач е да не губим концентрация, дори за момент.

Животът продължава и след загубите, и след победите. Трябва да сме умни и да не повтаряме грешките си.

Не бяхме достатъчно ефективни и в първия мач, а днес нямахме контрол върху играта.

Съперникът не ме изненада - правят много нарушения, накъсват играта, а след изгонването на Мисиджан нещата станаха сложни.

Напрежение няма да има, предстоят още европейски мачове, както и много такива в българското първенство.

Отборът не се класира в Шампионската лига, но това не значи, че ще сме слаби в първенството.".