ЦСКА 1948 победи Арда (Кърджали) с 1:0 в първия съботен мач от 21-ия кръг на родното футболно първенство. Бразилецът Елитон бе точен в 70-ата минута, когато отбеляза попадението, донесло три точки на столичани.

Воденият от Тодор Янчев тим е трети в класирането с 42 точки - десет повече от седмия Арда.

Елитон бе точен с мощен изстрел след центриране на резервата Георги Русев двадесет минути преди края.

По-рано през второто полувреме гол на кърджалийския тим не бе признат заради засада. В 49-ата минута Радослав Цонев центрира от фаул, а Алекс Петков се извиси над всички и отбеляза с глава.

В края на мача домакините останаха в намален състав, след като Реян Даскалов бе изгонен с директен червен картон.