ЦСКА изигра слаб мач и загуби с 0:3 от Динамо Киев в последната си контрола от лагера в Испания.

Преди това "червените" отстъпиха с 2:3 на Спарта Прага, победиха чешкия шампион Виктория Пилзен с 2:1, справиха се с китайския Шанхай Шенхуа (1:0), паднаха от Академия Пушкаш с 1:3 и направиха 1:1 с германския Бохум.

Головете за украинския гранд вкараха Циганков (3), Верчич (35) и Андрейевски (88).

Нестор Ел Маестро започна мача с юношата Матин Смоленски в средата на терена и Мауридес вместо Али Соу на върха на атаката. Бразизлецът обаче се представи разочароващо, което поставя доста въпросителни пред треньора преди подновяването на сезона.

На почивката в игра се появиха Лясков, Пинто и Тиаго. По-късно на терена влязоха Соу и Джеси. Представянето на ЦСКА се подобри значително през второто полувреме, но не помогна на тима да се спаси от загуба.

Контузия получи Стивън Перейра, който в 72-ата минута беше принудително заменен от Борис Секулич.