ЦСКА загуби от Спарта Прага с 2:3 в петата си контрола от подготвителния лагер в Марбея, Испания. Тиаго Родригес и Жоржиньо се разписа срещу чешкия гранд.

Още в 9-ата минута Спарта поведе в резултата чрез Ваклав Дръхал. Той стана сам срещу Черниаускас и промуши топката под вратаря.

В 21-ата минута Али Соу се пребори за топката със защитник, но бе изблъскан в гръб и ЦСКА получи дузпа. Тиаго Родригес с мощен удар в средата на вратата изравни резултата.

Армейците стигнаха до аванс четири минути преди края на първата част. Жоржиньо се възползва от груба грешка на стража на чехите и с удар извън наказателното поле порази целта.

Второто полувреме бе изцяло за Спарта Прага. Три минути след подновяването на играта Сачек изведе Мартин Фридек, който не намери целта.

В 64-ата минута Бикел отне топката от краката на Канга и подаде към Жоржиньо, който от непосредствена близост стреля в тялото на вратаря.

В 67-ата минута Спарта стигна до равенство изравни. Гейлор Канга бе точен от дузпа, която предизвика недоволство сред футболистите на българския отбор.

Чехите стигна до обрат в 81-ата минута. Резервата Кристиян Малинов сбърка елементарно в половината на съперника, след което Александру Чипчу бе изведен сам срещу вратаря и той с техничен удар вкара за 3:2.