Манчестър Юнайтед продължава да разочарова в контролите.

"Червените дяволи" приключиха американското си турне с трета поредна загуба, като този път отстъпиха на Борусия Дортмунд.

Преди това бяха записани поражения от Рексъм (1:3) и Реал Мадрид (2:3).

Борусия пък спечели всичките си проверки до момента и продължава да върви по възходяща линия под ръководството на Един Терзич.

Играчите на Ерик тен Хаг паднаха с 2:3 пред малко над 50 000 зрители в Лас Вегас. Донийл Мален отбеляза два гола за една минута за Борусия, а победното попадение заби Юсуфа Мукоко. За Юнайтед точни бяха Диого Далот и Антони.

Друг английски гранд Челси пък постигна втора победа от Летните серии на Висшата лига, които се играят в Съединените щати. Този път възпитаниците на Маурисио Почетино надвиха лондонските си съседи от Фулъм и по този начин спечелиха приятелския турнир.

"Сините" поведоха в резултата в 20-ата минута след гол на Тиаго Силва, а в края на полувремето новото многомилионно попълнение Кристофър Нкунку оформи крайния резултат. По този начин Челси завършва Летните серии с 2 победи (срещу Фулъм и Брайтън) и 1 равенство (срещу Нюкасъл).