Ювентус за първи път не спечели двубоя си от началото на сезона в Серия "А", след като завърши 1:1 срещу Дженоа в Торино.

Играчите на Масимилиано Алегри изпуснаха куп шансове да стигнат до победата, но пропуски и добрата игра на съперника в защита оказаха своето влияние.

"Бианконерите" търсиха 11-а победа в 11 мача през сезона, а Леонардо Бонучи за първи път получи капитанската лента, след обратния си трансфер от Милан. Пауло Дибала бе оставен на пейката.

Резултатът бе открит от Кристиано Роналдо в 18-а минута, след като португалецът се оказа най-съобразителен в наказателното поле.

Дженоа изравни в 67-а минута, когато Даниел Беса стреля точно с глава след центриране на Кристиан Куаме.

Домакините не показаха достатъчно въображение в атака и сякаш крайният резултат бе заслужен.

Юве остава лидер в класирането с актив от 25 точки, а Дженоа е десети с 13.