Българката Александрина Найденова спечели титлата на двойки на турнира по тенис на червени кортове в швейцарския град Киасо с награден фонд 25 хиляди долара. Найденова и Лина Гьорческа (Македония), поставени под номер 1, победиха на финала четвъртите в схемата Катерина Крамперова (Чехия) и Розали ван дер Хук (Холандия) със 7:5, 2:6, 10-7 след 74 минути игра.