Николов: Вярвам, че сме подготвени, убеден съм и съм оптимист за предстоящите мачове | Корнер.dir.bg
Владо Николов: По-добри сме от Словакия, но трябва да го покажем
1 /1
Николов: Вярвам, че сме подготвени, убеден съм и съм оптимист за предстоящите мачове
Bulphoto
1/1