Джулия Златева (ТК Испано)/Анастасия-Александра Николова (ТК Супер Спорт) и Адрияно Дженев (ТК Хасково 2015)/Велизар Илиев (ТК Барс) спечелиха титлите на двойки на Държавното лично първенство по тенис на закрито за момичета и момчета до 12 години. Шампионатът се провежда на кортовете на ТК “Бароко Спорт“ в София. Във финалната среща при момичетата Златева и Николова победиха Ева Бусаад (ТК Августа Траяна)/Росица Денчева (ТК Плевен 90) с 6:1, 7:6(8). Много драматична бе втората част, като шампионките наваксаха изоставане от 0:5 в тайбрека. При момчетата топ поставените Дженев и Илиев дадоха шест гейма на съперниците си - Димитър Пенчев (ТК Кристи) и Виктор Марков (ТК Диана) - 6:4, 6:2. Преди това станаха ясни и полуфиналистите в състезанието. Така в сряда ще играят първите четирима при момчетата.