Матей Казийски реализира 21 точки за своя тим Трентино при драматична загуба при гостуването на полския ЗАКСА в четвъртфиналите на Шампионска лига.

Бившият български национал игра много силно, но италианците не успяха отново да победят своя съперник, както го направиха на два пъти в груповата фаза.

ЗАКСА триумфира с 25:22, 22:25, 22:25, 25:21, 15:10 и все лек аванс преди реванша на 16 март.

ВИЖТЕ ВИДЕО ОТ ВСИЧКИ ТОЧКИ НА КАЗИЙСКИ В МАЧА >>>

Алесандро Микелето и Даниеле Лавия добавиха по 15 точки за италианците, а най-резултатен за поляците бе Лукаш Качмарек с 23 точки.

В другия четвъртфинал от снощи Александър Николов имаше периферна роля при загубата на своя Лубе Чивитанова от турския Халкбанк в Анкара с 1:3 гейма - 25:21, 20:25, 23:25, 21:25.

Българинът реализира една точка, след като започна като титуляр, но бе заменен в първия гейм. След това на няколко пъти влиза като резерва.