Българката се отличи с 5 точки, 2 отнети топки и 1 чадър за 24 минути като титуляр. "Ньордлинген" е с актив от 4 успеха и 4 поражения и заема пета позиция в класирането.

Екатерина Димитрова беше резерва при победата на "Шарлевил" над "Нант" с 67:50 точки в мач от шестия кръг във френското първенство. "Шарлевил" има в актива си 4 победи и 2 загуби и е на трето място в подреждането.

Пловдивчанката игра 17 минути и записа 5 точки, 2 борби, 3 асистенции и 3 откраднати топки. В италианската Серия А2 Димана Георгиева и "Брони" победиха "Карагуте" с 59:39 точки в мач от седмия кръг.

"Брони" има в актива си 3 успеха и 2 поражения и заема четвърто място във временното класиране. Националката започна в стартовата петица на "Брони" и за 31 минути записа 14 точки, 5 борби, 1 асистенция, 1 открадната топка и 2 чадъра.