Домакините не започнаха добре началото на срещата, губейки първата четвърт с 25:36, но се разиграха в следващите две части, за да стигне до продължение в крайна сметка. В допълнителните пет минути по-опитният състав на "Далас" стигна до успех с 19:7. За гостите най-резултатен стана Деймиън Лилард с 26 точки, предаде БГНЕС.

"Бостън Селтикс" се наложи над "Филаделфия Севънти Сиксърс" убедително със 120:105 като гост и стигна до победа в НБА след четири поредни поражения.

"Ню Орлиънс Пеликанс" без контузения си лидер Антъни Дейвис победи "Лос Анджелис Клипърс" със 109:105. Преди срещата стана ясно, че Дейвис ще пропусне остатъка от сезона заради травми в лявото рамо и лявото коляно. В скоро време той ще претърпи операции и почти сигурно няма да играе на Олимпиадата в Рио. Според условията в договора си той ще претърпи и сериозни финансови загуби, които може да достигнат 24 млн. долара.