Коментари - Бербо няма да се върне в националния тим (видео) | corner.dir.bg
назад

Бербо няма да се върне в националния тим (видео)

Голмайсторът за всички времена на българския национален отбор Димитър Бербатов обяви, че не смята отново да облече фланелката на представителния ни тим точно 844 дни, след като реши да се оттегли.

Обратно в новината

Коментари - Бербо няма да се върне в националния тим (видео) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 65

тъпак - предател. Ако бяхме в Северна Корея досега да са го изпратили в трудов лагер и ще знае дали ще бъде в националния отбор или не

престанете да пишете за този алчен безродник. ако е бил толкова добар, колкото си мисли, нямаше да тарка резервната скамеика на унаитед. пази боже слепо да прогледа.. куклата "барби" сама ще си счупи главата.

куклата "барби" няма да играе за балгария, защото бедната ни даржава не може да плати достатачно на този алчен родооцтапник. балгарската поговорка е: лакомо дупе крав сере.

и правилно ,на зла круша зъл прът.

brbat, i ti si edno durvo...

Бербатов е вкарал 55 гола в 143 мача за 4 сезона в МЮ. На никой не му трябва такъв нападател. Роналдо има вкарани 57 гола само за сезон 2011/2012. Съра много бързо прецени как се е набутал с него, но му трябваше страшно много време да се отърве от него. Италинаските клубове могат само да се радват, че не се набутаха.

не на този. Тоа не е българин...

Хахаха,човека си взима по 100,000 паунда на седмица,пък вие си чукайте по клавиатурата.Като гледам тук какви "родолюбци"има,направо ми се изправя косата. Дерзайте,това ви се отдава превъзходно.

Аз не мога да разбера защо още я калесват тази ЛИГЛА?! Смотаняк насран. И с тази пресконференция...този смотаняк съвсем се е взел насериозно нещо, но от всяка негова дума и изказване лъхаше безгранична простотия. Бербатов, не се връщай никога повече в България! Лигло смотана, предател, ти си СРАМ. Простак ненадминат.....

Предател!!!

Ха-ха-ха. Знаете ли как викат на насранковци, взели се насериозно, които "създават смут"? СМУТЛЬОВЦИ.

Жалък безродник! Дори откровени тъпаци като Стоичков, Чичовото или Емо Костадинов не биха постъпили така. Точно той може да си позволи да играе за слава. По времето на Гунди, Котков, Бонев и пр. в националния отбор също постоянно имаше проблеми, сравними за времето си със сегашните. Но за тези ХОРА беше въпрос на чест да играят за България! Независимо от продажните политици и спортни ръководители. България е над всичко и всички!