Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео)
Капитанът на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов обяви официално решението си да напусне националния отбор, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео) | Корнер.dir.bg
Коментари 275
Бербатов със сигурност не е това, което ни се иска да бъде, но неоспорим факт е, че е най-добрият български футболист за последните няколко години. До момента няма и желаните от всички нас успехи и може би няма да достигне успехите на еталона за всички ни Стоичков (дано да не съм прав!). Защото футболът се играе от 11 човека и тези, които най-много го плюят, май не знаят това. За съжаление в момента тези български футболисти, които се доближават до класата на Бербатов, са малко. Затова и националният отбор не върви. Затова и искаме от Бербатов невъзможното и някои сипят помия върху него, когато това не се получава. Какъв мазохист трябва да си, че да изтърпиш всичко това? Поради тези причини смятам за успокоение най-вече на най-върлите му противници, че е най-добре Бербатов да напусне националния отбор завинаги, пък останалите да се оправят както могат. Може и това да е шансът за някои от тях (дай Боже!). А на тези с най-високите кресченда бих казал - по-малко плюйте, че да не ви се наложи след една-две години да лижете! И да не се молите "Бербатов, върни се!", че ще станете за смях! Защото от такива комплексари-неудачници на мен ми омръзна.
Сам се махна за да не го махне треньора. Достойна постъпка Лошото е, че няма кой да сложим на неговото място
НАЙ-ПОСЛЕ ДОЧАКАХМЕ!!!... БЛАГОДАРИМ ТИ ГОСПОДИ, ЧЕ СЕ ВСЛУША В МОЛБИТЕ НИ!!!... ПАК СЕ ДОКАЗА, ЧЕ ПОМАГАШ И БДИШ НАД БЪЛГАРИЯ!!!... НАПРЕД И УСПЕХ БЪЛГАРСКИ ЛЪВОВЕ!!!...
ти там ли играеш бе селянин ???????аиде да ви е честито !!!!!!!!!!! 100 години няма да имате играч като като бербо !!!!!!!!!браво бербо ,по раничко трябваше да им теглиш по една м.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
благоевградски гей..за малко да ревне! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Толкова много злоба към успелите..това го няма никъде по света.Аз имах възможността на много места по света,дори на малки островчета насред океана да бъда разпознавана като българка благодарение на Бербатов и Стоичков което ги прави по-велики и заслужили от някакви'разбирачи'. И се научете да пишете грамотно!
абе барбатов колкото моза даде....обаце ние всики булгари трябва да се засрамим....!!! то бива плуене и завист.....няма накуде повеце...!! затова сме на това полозение...дурзвата я правим ние...дурзавата ни е кенеф....!! това е факт !! по одрусана дурзава от бг не сум виздал...обиколил сум еуропе и уса !!
Та той одавна се бе отказал. Идваше само за да отбие номера. И ние се отказваме от него.
ми недеи да четеш бе пуяк заспал !!!!!!!!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Бербо, да не би да се уплаши да играеш срещу Англия на Уембли през септември? Това няма да спаси кариета ти в Ман Ю ако така си мислиш. Поддаде се на натиска на англичаните и се отказа - това не е поведение на капитан - страх те е да играеш срещу силни отбори, нали? Никога няма да спрат да се ти се подиграват и тормозят в англия.
отдавна вече не ме радва и не следя играта на националния отбор. Скучно ми е. Предпочитам шампионска лига и първенствата на Англия и Испания.
Много, много жалко! Какво ли още трябва да се случи , че тази престъпна, алчна и накадърна пасмина от БФС да се саморазпусне. Много, много жалко за Бербатов, но с тия в БФС борбата е неравна - при какви ли условия и те биха се оттеглили. Предполагам само, ако им платят. Аз лично бих им дал по 10 ... дори по 15 години
Един тъжен ден за БЪЛГАРИЯ!!! БЕРБАТОВ СИ ОТИВА !!! Доволни ли сте бе БЪЛГАРИИИ??? Долно завистливо комунистическо племееее!!!
Некадърен и неуравновесен плужек. Въобще няма да ни липсва в националния. Така като гледам и в МЮ не са преритали за него и ще го разкарат при първа възможност.
БРАВО!!!!!! Най-после ! Така доказа че няма душа и сърце да играе за България !! Абсолщтен палячо !!!!........бил ми обиден че съм го плюел......а заслужава ли друго!?
ПАК ЛИ ТИ, БЕ САТАНА? АМАН ОТ ТЕБ! ДОРИ И МОЛБА ЗА ЧЛЕНСТВО ВЪВ ФЕН КЛУБА НА БЕРБАТОВ ДА ПОДАДЕШ - ЩЕ ТЕ ПРЕСЛЕДВАМ ДО ДУПКА!!!
като няма да липсва на никой,защо го коментираш... Май ще липсва най-много на мърморковците като теб... да видим сега кой ще плюете?
Много жалко, че Бербо се оттегля. Сега ще видим всички които го плюеха, кого ще плюят сега като го няма национала. Ще видим дали ще има положителен ефект върху националния отбор оттеглянето на Митко - аз лично се съмнявам
споко при следващият разгорм на Великият ни национален отбор. Пак Бербатов ще е виновен, щото се отказа...
Браво на Бербатов.Най-големият български футболист би дузпата на готованците в българският футбол.Който иска да си го мери.Мъжка постъпка на Бербатов.Корекно!Сериозна постъпка.Стискаме му палци.
Сега е ред на Силян и Мартин да напуснат.След това да изберат тези,който са сипвали най-много по форумите за техни заместници и да ви видим тогава,кой клоун,кой не! Дано да успеем да направим нещо на клалификациите за европейското,но не мисля,че досегашните неуспехи на националния се базират на Митко Бербатов.Същото важи и за Ман.Юнайтед... Важното обаче е да седиш пред компютъра в дебелото си безполезно тяло и да сипваш храна по адрес на хора далеч по-успели от теб!За това ще продължаваме да си живеем в кафяво и да ни мирише от всякъде...
Сега те почваме теб! Ефекта ще е ако играе играч,който ще се раздава на терена,а не контузения бамбук,който гледа мача от високо! На за жалост,мъри и сираков за това са там,да се взимат играчи,който трябва да ги види някой и да бъдат продадени,в услуга на менажерите !!!
ПРЕПОРЪЧВАМ ТИ ДА ДОЙДЕШ ПРИ МЕН В АДА И ТИ ГАРАНТИРАМ, ЧЕ ЩЕ ТИ БЪДЕ МНОГО ПО-ДОБРЕ, ОТКОЛКОТО В "РАЯ", КОЙТО ОЧАКВА ОТТУК НАТАТЪК ТВОЯ ИДОЛ!!!... ПРОПАДАНЕТО МУ СЪС СВЕТЛИННА СКОРОСТ Е ГАРАНТИРАНО!!!... ЩЕ УЗРЕЕ НАЙ-ПОСЛЕ ЗА ИСТИНАТА, ЧЕ: "НЕ ВСИЧКО Е ПАРИ.... НЕПРИЯТЕЛЮ"!!! ДЕРЗАЙ!!!... И СБОГОМ....
Митко добре прави, че се отказва. С 10 дирека / такива са останалите му съотборници в националния отбор/ се видя, че и Господ да си - нищо не можеш да направиш !! Това е истината за съжаление. Митко го подкрепям безрезервно за решението му и му пожелавам от все сърце да е жив и здрав, да си гледа семейството и кариерата извън БГ-то и да не обръща внимание на ЗЛОБНИТЕ И ЗАВИСТЛИВИ КОМЛЕКСАРИ, КОЙТО ОСВЕН ДА ХУЛЯТ - НИЩО НЕ СА ПОСТИГНАЛИ В ЖИВОТА СИ !!!
Ако бях на негово място, много отдавна щях да се оттегля. Тук нито един футболист, който е доказан талант, не получава признание - Стойчков, Бербатов и т.н. Ако Гунди не бе загинал, едва ли щеше да е такъв идеал сега. За Васил Левски важи същото. Такива сме българите, а ти го доказваш. Той е мн по-голям българин от теб и всички тук плюещи дебили
Без Берба се надявам Мъри да оцени Божинов и Камбуров щото иначе не може и гол да вкараме тея кФалиВикации. Брао Мите, не ти трябва с тоя плужек Мъри да се занимаваш. А скоро и други ще те последват. Вервайте ми.
Страхотно !!!!!! без тоя мишок имаме много по-големи шансове за по-добри резултати. радвам се че това мише сърце се маха и няма да пречи на национала с бездушната си игра. младите лъвове имат много повече да покажат от тая мижитурка
Патриот не слагай името на тва недоразумение до Стоичков двамата нямат нищо общо във футбола
те и в англия го плюят и тормозят не по-малко - мислиш ли че ще напусне и манчестър юнайтед така - доброволно, с официална пресконференция???
Чак пък тъжен. Тъжно е да гледаш отбора със или без Бербатов, но като се замислиш къде сме като държава там сме и като футбол. А Бербатов който го харесва ще има къде да го гледа.
Най-после и той да измисли нещо умно.Сега националите ше имат възможност да покажат възможно- стите си.До сега се играеще само за него,но той не оценяваше този жест.Е,да търка резервната скамейка на МЮ!
след 3 март, нов национален празник --13.05.2010 . ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ,не на криваците в България..............
Бездушната му игра се дължи на ужасната атмосфера в отбора, както и факт от какви некадърници чалгаджии е заобиколен. Ако си мислиш, че без него ще цъфнем и вържем само почакай и ще се види на квалификациите