Коментари - Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео) | corner.dir.bg
назад

Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео)

Капитанът на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов обяви официално решението си да напусне националния отбор, предаде БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 275

Леле, колко тъпа и завистлива нация сме !!! И колко силно плюем и псуваме всички, които са постигнали нещо повече от нас. Тези характерни за нас качества са причината и за 500 год. турско робство и 45 год. комунизъм

мишока е мъри и оня наско пе... ...и перуката... Браво на МИТЕТО че напуска...той е много , много ВЕЛИК!!!

Егати правописа! лИкета, краЦенца! За главни букви, точки, запетаи - да не говорим, защато ги НЯМА! Добре, че БЪЛГАРИЯ е написана вярно. Къде си учил, бре Фердо? (Това име българско ли е?)

Миме, нещо си се объркала в броенето на диреците! Какви диреци са Мартин Петров, Стилиян Петров, Валери Божинов?

Отиди и му направи една тръба на този "голям българин"!!...и после ела и на мен да извъртиш една манивела

А МОЛБА ЗА ЧЛЕНСТВО ВЪВ ВАШЕТО ГЕЙ КЛУБЧЕ НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА ПОДАВАМ...

Съгласен съм с Вашата трезва позиция.И Кр.Балъков е на същата позиция,

Сега да не ревете, че няма кой да вкарва головете!!!

Решението му е правилно! Синият БФС и неговият национален отбор винаги се дънят от мениджърски прищевки. Журналистите им пригласят - "сините" такива са особено кресливи и винаги Бербатов им е трън в очите. Някои спортни сайтове се напъват всеки ден да ровят из жълтата преса и постоянно да изваждат "безценни материали" оплюващи Бербатов. Никак не се свенят да го плюят и те. Не им се иска да хвалят българина играещ в най-силния клубен отбор, щом като не е излязъл от Герена. Той се опита по човешки да обясни - те го награбиха още повече. Ами баста! Правилно. Докато от говедата не произлезе отбор таланти като Гунди, по-добре е да няма национален отбор - това е "синята философия за националния"!

Българския футбол умря на европейското с това 5:0 срещу Швеция. Тогава Бербатов пак се оправдаваше......... Аз нямам повече сълзи, смях, страст, гордост и унижение в себе си, за да го следя. Дано има млади, които могат и да го съпреживяват /българския футбол/. Жалко за журналистите, които трябва все нещо да напишат и да кажат, когато няма събития на терена. Само мъка и загуби. Чета информации в нета за националния от време на време и това е. А митко се отказвал - това ми прилича на молбата на някой убиец, след като е скрил оръжието, да унищожите трупа без негово участие. И е задължително да падаме в квалификациите. С някой случаен успех и мач футболни чиновници като "батето" се задържаха 10 години. Ей това е гавра, не мачовете или загубите.

страхливец! предател! некадърник!и без това на никои,никаде не е симпатичен! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Ами сега кой ще играе на негово място. Дайте върху това да поразсъждаваме, а не да плюем Бербо или някой друг

кали е кретен.Селянин голем.Иди да ръчкаш козите тапанар.Тупан! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Сега може да се концентрира да седи по-спокойно на резервната скамейка на МЮ. Явно националният отбор му е пречил да вкарва от 1 метър. Иначе много се гордея с Бербатов.

Супер ! И без това не си даваше много зор в националния ! Няма пари - не играе ... Той и без това не заслужаваше да носи трибагрената фанелка. Да ходи да игра на кралицата , да му пълнят джоба с парички и да си гледа семейството ! Нас кучета ни яли ...

Не бе..... Аз мисля, че пак тия предишните са виновни.

Мнооого мързелив и алчен човечец. Отделно психиката му е fucked up. Ся ще гледа да изкара максимално кинти преди да се амортизира, това му е "личния план". Което няма лошо всъщност, обаче тия пресконференции...По-добре си кажи че не се разбираш с някои или не ти се играе

Божинов ! 5 пъти по-добър е в момента от куклата.

Абе вия в ред ли сте? Щели сме да започнем да вкарваме- хахаха. Не знам дали сте забелязали (едва ли като се има предвид, че само плюете тук) но няма как да има национален отбор като футболетата ни са на някой някой и това е от 20 години. Казвам го от личен опит с юношите на Левски, където татковците с s-класите определят кой ще играе и кой не, но това е друга тема. За Митко Бербатов не че съм му най- големия фен, но след Бате Ристо няма друг. Не случайно е N1 по голове. Така че да спрат да пишат някакви неосъзнати пубери , които гледат тая велика игра от една година, а да се започне от към върха на пирамидата. Не може да нямаме читав защитник от Трифон насам , а някакъв тук да казва че сме щели да почнем да вкарваме ( може ама бира с картофки). И 6 да вкараме ще ни върнат 7 , така че стига глупости. Трябва да се разкарат всички Сираковци Миховци и тем подобни пиявици и тогава може и да се оправим, но не е Митко най-големия грешник. Айде сега да видим кой ще вкарва?? може би мъжа на оная пача Алисия или големия нападател Камбуров дето ще се пенсионира в "големия евроотбор" от Надежда. Щеше да е смешно ако не беше тъжно какво идва след Бербатов и Петровите. Между другото съм от Левски да не сте останали с друго впечатление :((((

По-добре. Бербатов няма сърце и смелост да бъде лидер на националният отбор. Колкото беше ценен за Юнайтед във важните мачове, толкова беше полезен и за българския тим..

Ей SHit, бе ти си много гнусен охлюв, бе! Навсякъде и винаги точиш противната си слуз. Да не би Бербати приятелката ти да изклати?...

какво по добро да играеш за национален тим. бях фен на бербо.....но до днес *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

А БЕ, ПЛУЖЕК БЕЗПОДОБЕН! НЕ РАЗБРА ЛИ, ЧЕ БЕРБАТОВ НЕ МИ Е НИКАКЪВ "ИДОЛ"? АЗ СЪМ СИ АЗ, ТОЙ СИ Е ТОЙ, А ТИ ДОСЕГА СИ ПОДЗЕМЕН! НЕ РАЗБРА ЛИ, ЧЕ НЕ ПОНАСЯМ ШИЗОФРЕНИЦИ БЕЗ УМ И МИСЪЛ!!! НЕ ПОНАСЯМ МАЛОУМНИЦИ, КОИТО ПОВТАРЯТ НЕПРЕКЪСНОТО ЕДНИ И СЪЩИ ИДИОТЩИНИ, ПРЕПИСАНИ ОТ НЯКЪДЕ! НЕ ПОНАСЯМ ХОРА БЕЗ ДОСТОЙНСТВО, КОИТО ЗА ДА СЕ САМОИЗТЪКНАТ, ПЛЮЯТ ТЕЗИ, КОИТО СА ПОВЕЧЕ ОТ ТЯХ! ХАЙДЕ, СМЕНИ ГРАМОФОННАТА ПЛОЧА, ЧЕ ТАЗИ ОМРЪЗНА! ИЗМИСЛИ, АКО МОЖЕШ, НЕЩО ПО-СМИСЛЕНО! АКО ТИ ПРОДЪЛЖАВАШ ПО ДОСЕГАШНИЯ НАЧИН, АЗ ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ТИ ОТГОВАРЯМ, ДОРИ И "ОТВЪД АДА"!!! А ДАЛИ ЩЕ Е "СБОГОМ!", ЗАВИСИ САМО ОТ ТЕБ! ТИ СИ НА ХОД! ПРЕПОРЪЧВАМ ТИ ПРАВИЛНИЯ! И ТАКЪВ КАТО ТЕБ НЕ МОЖЕ ДА МИ БЪДЕ ДОРИ "НЕПРИЯТЕЛ"! МНОГО СИ НИСКО!!!

Не разбирам защо се отказа Бербо - според мен трябваше да продължи да бори - жалко.

Е, без тях пак ще има 10 дирека с резервите...

стига плюхте бе хора така е решил така е направил. да видим сега кой ще го замести

Къде ги видя тия лъвове, братле? Само жално-мяукащи котета сме останали в тая глупава държава. Всъщност е демагогия да имаме лъвове на герба - по-добре овце!

По-добре, че се отказва, да видим кой ще плюем сега :)

Имаме един класен играч в престижен клуб и типично по български направиха всичко възможно да бъде оплют !Никаква подкрепа не получи от българите ,оправдавам го напълно !Поне има достойнство !

Безкрайно много ти БЛАГОДАРЯ, Golf1! Че аз съм попаднал на ПЕДАЛ??? БЕГАМ, БЕГАМ!!!

че кога е играл за Б-я тоя цървул

МАКАР И ДА СИ СЕ КРЪСТИЛ Golf1, НАЙ ТИ ПОДХОЖДА ТАКА НАПИСАНОТО ОТ ТЕБ "SHit" !!! ЛАЙНО СИ И ТАКОВА ЩЕ СИ ОСТАНЕШ, ЩОМ "СИЛАТА" ТИ Е ДА ПИШЕШ ЛАЙНЯНИ ГЛУПОСТИ!!! БАРБИ НЕ МОЖЕ ДА ИЗКЛАТИ СВОЯТА "ПРИЯТЕЛКА", А КАКВО ОСТАВА ЗА НЯКОЯ ДРУГА... (ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ОСТАНАЛИТЕ ОТ ФОРУМА, НО НА ПРОСТАК, КАКЪВТО Е Golf1 ПО ДРУГ НАЧИН НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТГОВОРИ)....

от едно време беше ревльо и бездарник. няма психиката на победител . скоро ще приключи и с манчестар и пак ще доиде да рони сълзи пред бфс. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

от едно време беше ревльо и бездарник. няма психиката на победител . скоро ще приключи и с манчестар и пак ще доиде да рони сълзи пред бфс.

Е сега вече наистина няма да гледам мачове на национала, че то такава мъка ще е... майка плаче. Берба ще има винаги и поддръжници и критикари - неизбежно е, като е станал толкова известен. Добре е обаче да няма крайности, а по-скоро конструктивни и обективни мнения. Жалко, почувствах се така, както когато почина Майкъл Джексън - противоречива личност, но несъмнен гений. Е, слава богу Митко е жив и здрав, пожелавам му така да е дълги години, та да му се радвам аз и тези, които харесват идейния и техничен футбол, където и да играе занапред. Много е прав Сираков, като казва, че множеството неуспехи оказват негативно влияние и демотивират и може би наистина е по-добре да влязат нови момчета в отбора, без психическото бреме... Друг е въпросът има ли достойни заместници?... Както и да е, съжалявам за това решение, ще се отрази неминуемо на и без това слабият отбор. Но пък Митко е професионалист и е напълно прав сам да определя приоритетите си и никой няма право да го критикува за това. Свободата на личността е основно конституционно право на всеки гражданин. От глупави изцепки за предателство, клинчене, бягане от отговорност няма смисъл, щото за какъв патриотизъм може да иде реч в БГ? За да има патриоти, трябва да има ясни национални идеали, ценности копнежи за които всички като едно цяло да се борим, вместо това ние МОЛ-ове строим... И никой няма право да взисква от Берба освен хората, дето му плащат заплатата и близките му. ТОЙ НЕ Е ДЛЪЖЕН никого да забавлява, а можем само да се надяваме да създава красота, която ние да "откраднем" от телевизора или на стадиона. Митко, желая ти успех и знай, че все пак има достатъчно хора в твоята родина, които биха искали ти да водиш атаката на трикольорите!

Б О К Л У К !!!

Пак него - докато си седи спокойно и гледа мача отстрани. Очаквам да ни ощастливи с нови прозрения за футбола и живота. Обичам го този човек - но той не ни обича....

НЕ РАЗБРА ЛИ ТЪПОУМНО КОПЕЛЕ, ЧЕ БЕРБАТОВ НЕ Е БЪЛГАРИЯ, А И БЪЛГАРИЯ НЕ Е БЕРБАТОВ!!! КОГАТО ИЗМИСЛИШ НЕЩО СМИСЛЕНО САМ (АКО МОЖЕШ), ТОГАВА КРИТИКУВАЙ МОИТЕ КОМЕНТАРИ!.... ТОВА, ЧЕ ИЗПОЛЗВАМ ПОНЯКОГА ЦИТАТИ НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ КОПИРАМ НЯКОГО!!!.... А ОТНОСНО ВИСОЧИНАТА ОТ КОЯТО НАБЛЮДАВАШ ----> ВНИМАВАЙ ДА НЕ СТАНЕ СТАНЕ БЕЗДЪННА ДУПКА....

Това е шегичка, нали? Веселяк си ти, пич!

Психиатричният термин за твоето състояние е ОКР, макар да се срещат и налудни идеи. Лекува се, моля те потърси помощ!

Какво беше написал Васил Левски в тефтерчето си най-най-накрая: .........НАРОДЕ!!!..........

ного добре е постъпил, като е освободил място за някой който му се играе фудбол.

че баш пък тая карабина ли няма да се оттегли?!Той не може да играе 2 мача в седмицата,че камоли да се съсредоточи на 2 фронта.МАХАЙ се боклук!!Не ни трябват к..ви дето реват само за пари!!!

Спри, бе човече - докара ме до сълзи с тези откровения. С какво толкова те спечели този - като гледам вече и в МЮ не му се радват много (а нали те му плащат заплатата )

вазможено е да са му поставили ултиматум от раковаодсвтото на манчестер,или да напусне националния и да се концентрира изцяло варху клубния си тим,или ще последва трансфер.имаики предвид факта,че доста помия се излива варху него в бг типично по нашенски,играе понякога дори контузен,напрежението му става в повечко и тои е предпочел да направи това което е наи добре за него и балгария и да се махне.подкрепям го напално,имаики предвид факта,че е един от тримата или четирима наи добри нападатели на балгария за всички времена,а тука в бг освен критики и плюене нищо друго не е получил в последно време.ако причината е че му е писнало на к...,значи е прав за себе си.да може и да не е вкарал на наи силните отбори срещу които сме играли,но пак е вкарал почти 50 гола за годините в които е играл,ако това не е достатачно за нас балгарите,значи не заслужаваме играч като него,за когото манчестер счупи клубния си рекорд.но ние сме балгари,и няма как да поздравим някого за успехите му и да му отдадем уважението което заслужава,ние сме нация на завистници и комплексари и щоме някои трагне нагоре,правим всичко вазможно да го хванем за краката и да го издарпаме обратно...жалко,без него и без друго жалкия ни отбор от гелосани и бездушни лиглиофци,ще затане тотално... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

прочетете си коментарите отново и ще разберете колко много сме му помогнали да вземе това решение. никога не е имало по-добри футболисти от него и от стоичков, но не получиха никога признанието, което заслужават. дадохме всичко от себе да ги смачкаме сас завист и злоба. човека е взел решение, всеки има право на личен избор. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Палячо