Коментари - Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео) | corner.dir.bg
назад

Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео)

Капитанът на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов обяви официално решението си да напусне националния отбор, предаде БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 275

Най-после. Една госпожица по-малко в Националния.

Golf1, Съжалявам, че и теб по някакъв начин те забърках в спора си със SH, но нямах представа с какъв се захващам. Ако той има малко акъл, по часовете на подаването и излизането на писанията ще разбере, че не сме един и същ човек. Аз повече с него няма да се занимавам, не виждам смисъл.

НЕ БеГАЙ БЕ "СН". ЩОМ СИ ПАСВАТЕ С "Golf1" - ВЗЕМЕТЕ СЕ БЕ.....

Откога те чакаме некадърник такъв-и Манчестър не те искат вече-изобщо никой не те ще

Как може да сравняваш Стойчков с тази примадона!!!??? Стойчков псуваше наред и беше готов винаги да изяде тревата,но никога няма да се предаде!!! А това лекенце,не виждам нищо друго да прави освен състрадателни физиономий!!!

съгласен съм само, че няма психика на победител. не отричай, че все пак е талантлив. и не вярвам, че ще заплаче пред бфс. кой знае?

Спете да плюета! Засрамете се! Благодарим ти, Митко за всичко, което си направил за България във футбола и извън него!

В съда ли сме? И това да не беше пледоарията на защитата?

Много е просто това момченце.Не разбра какво очакват хората от него:да играе винаги на MAX,да се раздава до край,да има хъс,да не се пази.Не му ли идва на акъла,че с ограничения си умствен багаж получава много пари и трябва да ги заслужи.Той е просто един съвременен гладиатор,който има две алтернативи-или да побеждава,или да Умира красиво.

Колко много безработни има в България? За по-малко от 4 часа - почти 160 коментара!

Спрете да се подмазвате! Какъв точно е неговият принос за България във футбола и извън него? И докога само кухи футболисти трябва да са повод за национална гордост? Тъжно е ако само Бербатов и Стоичков са наш национален символ и повод за гордост.

Благодарим ти Мите за всичко направено за България! Ти си един велик българин !Пожелавам ти много здраве,щастие и бъди добър баща и съпруг!

Да, почти никой. Само Байерн, Милан, Барселона, Интер, Тотнъм.....Това е то- български форум, пълен с вселенски простаци!

Нели, Нели, защо не станеш футболистка, да побеждаваш и да "умираш" красиво? Ще те гледам с удоволствие.

а бе то и на мене ми се играе, ама...

Маааалииии,много желан веее!! Всеки вика "вземи го ти" !!!! Ако прибавят и някой лев отгоре,ще го вземе при мен !

Какво да правим, не може всички да си приличаме. И талантите ни са различни и са определени от Всевишния. Едни могат щото им е дадено, други и да искат - не могат чак толкова. Както казват някои - Судьба не к.., в руки не возмеш.

Митко не става, но майка му е истинска Жена!

Чакате го в Увиснало Уйно.

да върви п. си майчина

Колега по съдба маджарска, И въпреки всичко някъде дълбоко в себе си ще признаеш, че твоя любим Балерин няма качествата на истинска звезда - липсва му хъса, липсва му волята и решимостта да се наложи над останалите, че даже и да ги поведе! Женчо е твоя Барбук, и затова го плюе половината публика, останалата го защитава, ама истинската звезда няма нужда да го защитават феновете.....Аз пък не ща уморен кон да води атаката на трикольорите! Уморените коне ги убиват, нали?

И копаница.

Затова Ицо Стоичков, колкото и да е необичан и, нека си го кажем - простоват, ще бъде 1 защото винаги се раздаваше на терена докрай.

супер сега може да отида да гледам някои мач на националния

Амин дай боже!!! ......... само да не е някой пореден блъф :)))

ти щом сравняваш Гонзо и Бербатов ясно колко разбираш от футбол (аз съм левскар по принцип,но не връл фен)

и ти ,да му показваш пътя

Само не забравяй че и Първа атомна го спрягат за сигурно попълнение. хахахахахаха!

браво! сега остава да се откажеш и от манчестер юнаитед и ще ти стана наи-големия фен.

на мама момчето...

Бербатов е мъжко момче и никога няма да се моли на говеждото бфс нито на вас простолюдието Ще продължи да играе футбол в който и отбор да е Много се радвам на това негово решение ,Българите просто не заслужават в националния ,Защо -ми просто прочетете 90% от коментарите

Mи краино време е и ние да вкараме някои гол *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

И заради тия лайна дето пишат тука ли да играе? Нека си ходи евалата.

Като играеш в Англия знаеш ли какво значи за един англичанин да бъде поканен в националния отбор?!

бербатов е виртуоззззз баце няма какво да си говорим

Балерина

нищо няма да направи българиа без митко нищо

Знам, че на всички завистници мед им капе. Невежеството никога не осъзнава какво губи наистина, когато губи хора като Бербатов! Никога няма и да го осъзнае, но това не означава, че загубеното не е загубено.

сега всички злобари и завистници, разбираи балгари, ще останат без работа, а именно да плят по наи-известня балгарски футболист. евала *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

довечера голямо парти у нас (party) ДОЛУ КУКЛИТЕ и меките китки!!!!!!!

ЕГАТИ СКАПАНИТЕ БЪЛГАРИ.ЗАВИС- ЗАВИС.СЕГА И МАРТИН И СТИЛЯН ДА НАПУСНАТ НАЦИОНАЛА ЩЕ СТАНЕ ПРЕКРАСНО ЗА ДА СЕ ВИДИ КАКВО Е БФС-ГОВЕДАТА.БЛИЗКИТЕ 12 Г. БЪЛГАРИЯ НЯМА ДА ВИДИ ЕВРОПЕЙСКО-СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО.СОРИ.

мухльо

Когато корабът потъва мишките първи го напускат...

ААААААууууууууу,то последните първенства бяхме нейзменни участници ! Благодарение на бамбука.....

Българският футбол е полумъртво зомби,не го подкрепяйте и не се хабете с него,говоря на мислещите,а тези,които искат да мучат-вход свободен

УРА. Смешник, крайно време и от ман юпт да го изгонят Барби

Бербатов е талантлив футболист. НаЙ- интелигентния от бг футболистите(представете си другите на кво ниво са). Интелигентността личи в играта му. И въпреки това, ако не беше майка му(респективно Пената) никога нямаше да е звезда. За мен този човек заслуява уважение, без да се превъзнася разбира се.

ееееее най-после дано и други смешници го последват и да навлиза ново поколение това се видя че не могат да играят

Добър футболист,но не му се играе в национлния.По добре е така.Да освободи място за някой по-сърцат играч.

Видя се как е с него, ще се види как е и без него. Едно поне е сигурно, че злобата и зависта край нямат в българина.