Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео)
Капитанът на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов обяви официално решението си да напусне националния отбор, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео) | Корнер.dir.bg
Коментари 275
Бербатов защо ни оставяш може би те е страх да излезеш да играеш за България срещу Англия.Толкова лесно ли ти влияят всички които говорят лошо за тебе, ами те успяха.Сега заедно с нас ще гледаш срещите на българския национален отбор пред телевизора смяташ че това ти прилича не съм съгласен
Бербатовно има и защитници, но !! В България е роден, тук започва да играе, ЦСКА го прави значим, отвън го забелязват и тръгва нагоре !! Оказа се поредният неблагодарник като Стоичков !! Само дето не каза , че нищо не е получил !!Егати българина !! Сигурно ще го наритат и от М Ю !! Пожелавам му го !!
браво! сега остава да се откажеш и от манчестер юнаитед и ще ти стана наи-големия фен.
Браво на негон това трябваше да го направи отдавна. тука в балгария само глупости говорят за него. запазена марка на балгарите е да завиждат на успелите хора. всеки си има достинство и мисля ,че димитар бербатов много далго тарпя обиди без причина. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Съжалявам, че толкова рано се оттегли, мисля, че имаше още какво да дадеш най вече на нас, верните твои фенове. Искрено ти желая успех, дано следващия сезон затвориш устите на английските критици. И най-вече бъди здрав!
браво бе измекяр,само един помяр може да се откаже от националня отбор, ти балгарин ли си бе п... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Тоя Балерин, Женчо, Барбук и т.н., каквито и качества и да има и да няма, направи истинска мъжка (справка - виж какво казват Наско и Мъри) постъпка и напусна, за да спрат най-после сплетните по негов адрес. Тази мътилка ще изтече, ще се види кой крив, кой прав. Да се готвят слеващите неуморени още коне, искаме зрелища.
митко, само така, по индивидуално и егоистично....ти колкото си дал за балгария, тези , които те оплюват и хулят, сигурно не са дали и една милиардна от това, което ти си дал.....много успехи и запомни, че семеиството, близките и прагматизма, са по важни от някакви национални каузи....времето на идеализма отмина...на добар час!!!
Браво БЕРБО . Само ти ядат краката . Но това си е твоя работа и си прав БАТЕ. Успех в АНГЛИЯ.
Ас не сам фен на футбола но когато играе бербатов гледам целия ма4 и наи вече в манчестер понеже там има с кого да играе. А тук са само Мартин Стилиян и ТОИ.другите са талаш.
Ей наи после се махна. скоро може и да се класираме за накои парвенсво хахахахахах *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Браво Бербо, не знам как държа толкова секи да те хули и да те обвинява, че не можеш д аизкараш един отбор със 5 пияници и 4 манекена в него до световно
Овце,овце ,винаги сме си били овце и хората по по-висшите етажи го знаят ,ако бяхме малко по-нормални и не плюехме всеки ,който има повече от нас може би и държавата щеше да е малко по-нормално,но ето тези коментари са пример за това,че българина никога няма да се промени,много време са го мачкали и са го командвали ,и сега си излива яда където може.Всеки постигнал нещо със собствени усилия ,а не с връзки е достоен за уважение.
спиро, спиро, не ме интересува дали разбираш от футбол, но от написано въобще и изобщо не разбираш. давам ти жокер - аз не съм (върл) фен на левски.
къв успех в англия бе мен,ти от футбол трябва да не разбираш и грам че да пишеш тия глупости
А бе, Heli, като ти чета словесните тенезми, се убеждавам, че сравнен с теб, Митко трябва да е поне член кореспондент на БАН с неговия "ограничен" умствен багаж. Народът го е казал добре: "Всяко земноводно да си диференцира акваторията", та и ти така продължавай да си квакаш от твоето блато...
Човешката завист и злоба убива и прогонва успелите и талантливите от държавата ни!!!!!!!! кои ли е виновен за това?????????????? а за мен бербатов е уникален фътболист. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Какво е дал че всеки на острова казва че не са виждали по марзелив футболист от него живо дарво ,с много касмет и добар агент *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Изпуснали сте едно от изказванията на Димитър Бербатов за Мърата днес- Станимир Стоилов веднага да напусне България и да търси работа навън, защото бил много добър треньор - нещо от сорта. Че Мърата е слаб тренъор няма две мнения, но и че Бербатов постъпва неправилно също е вярно. До сега не съм чул в друга държава да става подобно нещо. Жалки постъпки. Явно имат разногласия и нямат акъл и воля да ги решат. За това е така и отбора. Добри футболисти, слаб треньор и слаб отбор.
Е,сега сигурно сте много доволни. Като се провалим с гръм и трясък още в следващите два мача пак ще ревете,че Бербатов е виновен, защото се е отказал от националния.Абе не виждате ли,че това не е национален отбор,а някаквя сбирщина.Като изключим Стилиян,Мартин,Благо и Божинов всичко е плява.А без Бербо сме за никъде. Няма да ги гледам - нямам нерви. На Димитър Бербатов пожелавам успех в това,което прави където и да го прави. И му благодаря,че го има!
Бате, бате, не го очаквах от теб този нож в гърба... Да, признавам, че не е точно това, което ми се иска, но пак е български футболист и пак е най-добрият! А иначе аз не предавам позицията си и я отстоявам и в трудни моменти... Но къде съм аз, къде си ти?...
като човек бербатов не е словоохтлив, пък и последните му интервюта за играта в националния се състояха предимно в оправдания. това не го омаловажава като стойностен играч. пресконференцията бе едно бреме за него,защото той я възприе като оправдание че напуска отбора, а не като необходима даденост. лошото е това,че с него или не,бг няма да види нито евро, нито световно. момчето вижда това и си отива.ако беше национал на англия, ха познайте...
Българският футбол се раздели с един от малкото си ВЕЛИКИ футболисти Димитър Бербатов!!!
Не съм адвокат, а просто противопоставям мнението си на хората с ОБРАТНА нагласа. Форумът е с такава цел - да се обменят идеи и тези...
Бербатов е най-добрия ни играч заедно с Христо Стоичков, както и другите славни атлети, прославили България със своите успеха. Трябва да сме горди с него, не само да мразим и да хулим.
Не се прави така, момче! Колкото и да си добър, след една такава постъпка за българите си вече никой. Дали си представяте, че един Аспарухов например би постъпил така. Какво ни остава на нас "неталантите"? Да си внесем таланти от Африка....
"Всеки постигнал нещо със собствени усилия ,а не с връзки е достоен за уважение." ... Много неуместна реплика. Точно Бербатов е човек който всичко е постигнал с връзки. Набутаха го в Юнайтед ма не можаха и да играят вместо него. Жалко за връзките, друг по-сърцат играч можеше и да успее с тях.
От ревливи и богати п..... фаида нема да си оди маминото *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Като играч- много добър!Като човек и българин -пълен боклук....!Помислете какви Бг футболисти сме имали и какво са дали за Бг футбола(националния отбор),а той ...... (е да вкара голове,защото беше единственият)!??Да си жив и здрав,но отдавна трябваше да си тръгнеш,в момента когато излезна сам от игра без да са искали да те сменят (всички знаем кога)!!!
Г-н Бербатов Вие сте един от най - добрите футболисти в момента на планетата. Това че в последно време не вкарвате голове, се дължи на това, че прекалено обръщате внимание на критиците.Футболът е като изкуството. Не можеш да кажеш на един художник нарисувай ми хубава картина, той ще я направи такава ако има вдъхновение.Вие доказахте в Тотнъм че сте много добър футболист. В Манчестър играете също много добре.Не трябва да бъдете оценяван само по головете,а и по положенията които създавате, пасове и много други критерии с които се справяте много добре. Аз съм сигурен, че головете от Вас пак ще дойдат. Не трябва да се отказвате от националния, въпреки слабия треньор.Превъзмогнете го.България и българския запалянко го заслужава.Хората са хора когато са с народа си, иначе са дърво без корен.Аз лично винаги съм Ви подкрепял и уважавал, но ако се откажете, ще си променя мнението за Вас.
Тихо мишки форумни .... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
да сцоулс се отказа отдавна и го молят но не отива и кво да не би да го плуят така тои си рехсава ве
Бербатов е безспорно голям и талантлив футболист. Проблемът, обаче е,че не случи може би на подходящи ментори и мениджъри, които да развият истинския талант в него. Т.е. да го мотивират да даде най-доброто като спортист, без да изпада в капана на голямата звезда и свързаните с това слава и интереси. Големият спортист трябва да има и голяма морална устойчивост, която да го предпазва от изкушенията на славата. И да е наясно, че и най-големият талант трябва да поддържа топ форма, за да бъде актуален. Но да му пожелаем успехи и бъдеще, които той заслужава, ако съумее да релизира онова, което скоето е надарен.
Бербатов е безспорно голям и талантлив футболист. Проблемът, обаче е,че не случи може би на подходящи ментори и мениджъри, които да развият истинския талант в него. Т.е. да го мотивират да даде най-доброто като спортист, без да изпада в капана на голямата звезда и свързаните с това слава и интереси. Големият спортист трябва да има и голяма морална устойчивост, която да го предпазва от изкушенията на славата. И да е наясно, че и най-големият талант трябва да поддържа топ форма, за да бъде актуален. Но да му пожелаем успехи и бъдеще, които той заслужава, ако съумее да релизира онова, което скоето е надарен.