Коментари - Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео) | corner.dir.bg
назад

Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео)

Капитанът на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов обяви официално решението си да напусне националния отбор, предаде БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 275

уникален коментар. браво но за съжаление подобни коментари са рядкост. те затова си тръгна бербатов, затова и много други си тръгват от бг. жалко но това е е истината. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Дано не вярно, но причините са здравословни.

Ако бях аз на негово място - щях да се откажа много отдавна!!! И не само това - нямаше да си дойда тук НИКОГА! В тази мършава държава! Ако Бербатов е проблема на България като цяло - направо сме цъфнали и вързали! Простолюдието да съсредоточи злобата си към тези, които го направиха беден като клошар, а не към този, които се опитва да направи добра реклама на кенефа България! Давай, Бербо, макар левскар съм винаги зад теб!!! Само напред и нагоре!!!

Пази Боже сляпо да прогледа!

Мите ти за мен си една голяма комерсиална п.......ка!Пита ли майка си като се отказваш?Ти с тази си постъпка показа, че нямаш морал нямаш етика в теб няма благодарност няма дълг към родината на който национален отбор дължиш трансферите си!Ти се държиш сякаш си футболист от Горно нанадолнище и затова не те харесват англичаните защото те са точни хора!Това, че си успял да ги заблудиш за твойте качества и са се варзали в неизгоден за тях и много изгоден за теб договор бъди сигурен това ще се оправи те ще се отърват от теб щото ти не ставаш за големия футбол и за пореден път доказа, че не ти.е там мястото!Тогава ще си никой с много пари, които няма да можеш и да преброиш щото си неграмотен!Айде чао!

Не знам за вас, но за мен Бербатов е жалък!! Добре, че си отиде!! Разбра поне, че не може да играе и се махна! Съсредоточил се бил върху играта си в Юнайтед :Д:Д:Д И оттам ще си иде през лятото!! Сигурен съм!!

Аве измекярино ей такива като тебе броите парите и пасовете и плюете такива като Стоичков и Бербатов ти си пълен нещастник защото не можеш да се радваш на успехите на други българи аман от говежди мозъци хем сте тъпи хем сте невъзпитани измекяри

Абе ингилизин недоносен, що не ходиш да се ши.. отзад и не си гледаш проблемите в тъпата ти британска империя

БРАВО БЕРБАТОВ,точно това заслужават българите,които те плюят,ние си траем,когато някой е постигнал успех и сме първи до обиждаме този някой,когато в дадени моменти губи.нали знаете за казана на българител за мен митко и мартин са хората заради които си заслужава да се гледат мачовете на българия.Сега когато бербатов напуска,не виждам смисъла за който изобщо играят.Митко Бербатов,желая ти успех и късмет и много правилно ,че напускаш отбора,поздравявам те.Защо не подкрепихте Стоичков,когато България беше Стоичков,заслужавате си точно това отношение от Стоичков,бербатов и всички,които заради този начин напускат отбора.СПАСЯВАЙ СЕ МОМЧЕ ОТ НЕЩАСТНИТЕ ЗАВИСТНИЦИ В БЪЛГАРИЯ.ЗДРАВЕ И МНОГО КЪСМЕТ

Той haha знае, най-добре, щото не го взеха не го, а взеха Бербатов, щото е връзкарче... Даже евтино го зеха, само за 30 мил.

ощипана мома.показа колко е патриот.остава като отидат на война ,ако се скарат и да хвърлят пушките.

малък човек с малък манталитет

Противоположна естествено :-))

малък човек с малък манталитет

Много злобни говеда има в този форум!!!! Може ли някой да ми каже поне едно говедо да е играло и "мучало" в голям европейски отбор, (с изключение на ЛЕВСКИ :) :) :) )?

Нещата се промениха обаче, вече имам семейство, имам и дъщеря. Стресът понякога натежава. В последно време в националния отбор има много стрес. Съра май му е скръцнал със зъби. Не може най-скъпия футболист на Юнайтед да рита в безсмислени мачове на националния отбор.

Интересно, да не би да разполагате с някакво оригинално социологическо проучване по темата? Как решихте, че изказвате мнението на нацията? Един вид като "апостол" се изживявате...

Дам, Берба е много зле. Просто такъв провал в българския футбол не е имало от времето на Стоичков. Да играе в един от най-силните отбори на планетата, ама за два сезона взе само 1 титла. Ужас! И втория на 1 точка я изпусна... слабаци. И кфо, дори Руни не може да измести от титулярния състав. Само някакъв калъф Оуен ама тфа не се брои. Пък и платиха само 30 милиона за него, ебати смешника. Чак 9ти е в най-скъпите трансфери. Поне да беше най-скъпия трансфер в англия... а той пак втори след Робиньо. Палячо. И сега от 30 мил може да го продадат за 20 милиона. Леле. Друго си е гонзо от първия трансфер за 4,1 мил до последния да 130 000 евра. И кво вкарал 1 гол повече от Бонев в национала. Тъпак. И то в един много слаб период за отбора дето не може да минеме квалификациите. Паляк. ГолЕма работа си ей. Ся няма да те продадат ше видиш щото никой няма да те иска..... освен САФ. Ама и той е боклук и боклучавия му отбор. Стой си там, взимай си паричките и ни остави да гледаме нашите мега звезди като Йовов, невероятния Камбуров, който нищо че остави отбора си да изхвърчи от европа... Вкарал е цели 16 гола в 30 мача тоя сезон. УНИКАЛЕН! Абе той и некадърнитка Марто Петров да се маха от отбора. С тея контузии да си ходи в смешното отборче в Ман Сити, идиоти няма да играят в ШЛ. И Вила със стилян са същите... СЛАБИ! А Божинов хич и да не помисля за национала... Не го умее тфа момче и тфа е. Оцветете национала в червено и синьо до кокал и ще викаме по цели 1000 души на домакинските квалификации. А на гостуванията няма да изпуснем почти нищо защото нервно ще префключваме между Кочанови, Перхунде и Йовов. И може дори да станем 4ти в групата. Леле какъФ купон ще е. Аре със здраве!

Бербо е интелигентен, талантлив и чувствителен човек. Няма нищо общо с ненаситните търбуси и наглите тарикати, които ужким движат нещо в българския футбол. Няма как човек като Бербо да се върже със старата комунистическа номенклатура и нейните издънки, която върти з----к из българския футбол.

аз си ги гледам бе селяндур !!!!!!вера ми дадоча прмията за новата програма на пц !!!!!!само 10 000 паунда !!!!!!!!! бу бу бу !!!!!!!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Това със сигурност е най-коментираната тема през последните 2 месеца. Което показва, че Бербатов не е безразличен на много хора - и на тези, които го мразят, и на тези, които го обичат. Което само по себе си е успех, откъдето и да го погледнеш!!!

И за съжаление мразещите са повече, отколкото трябваше. А не трябваше, защото Бербатов, такъв или онакъв, е постиглал много повече от всички злобеещи тук. И затова не трябваше да се излее такава помия върху него. Всъщност той и затова напуска. Нейсе!

Ти си поредното нагло прасе, на което съм принуден да отговарям! Не знам как прасетата поставяте знак на равенство между ругаещите Бербатов и левскарите? Аз СЪМ ЛЕВСКАР и същевременно СЪМ ФЕН НА БЕРБАТОВ. А и (без да съм злопаметен) помня как се отнасяше свинската агитка към футболиста на ЦСКА Димитър Бербатов (тогава на 19 г.). Ако сте забравили (а по-скоро - разчитате другите да забравят) тогава грухтящата пасмина с наслада грухтеше "Бербатов, свинята - на майка ти в устата!"!!! Пък сега изведнъж се затъжихте за Бербо и ви се запривиждаха навсякъде (за кой ли път) левскарски конспирации. Ама, какво да се прави, като сте просто рожби на Централния Свинвъден Комплекс на Армията, дислоциран в село Панчарево?! Грухтете си на воля, връткайте опашки, правете се на влюбеви в Бербатов, но зулрите ви са в лайната и така ще бъде още много време!!!!

Трябва да знаеш, че злобата цвят няма и тъпотията не ходи по гората. А ти заприличваш на тия, които описваш.

мърда и пу...йо *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.