В Англия разкъсаха Бербо: Провал на мача
Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов, който се оказа с основна "заслуга" за отпадането на "червените дяволи" от турнира за Купата на Англия, търпи сериозни критики в медиите на Острова днес.
Обратно в новинатаКоментари - В Англия разкъсаха Бербо: Провал на мача | Корнер.dir.bg
Коментари 56
Да, пропуските бяха очевидни. Но грешката на Карик, дето подаде голов пас на противника и безумието на Пол Сколс бяха много по-решаващи за загубата. Да не говорим, че когато Бербо беше в страхотна форма, съра го закотви на пейката и наруши ритъма му. Сега тези пропуски са заономерни. Пък и Чичарито не направи нищо, след като влезе.
Не се палете! Тъй се играят камуфлажни мачове! Ще ви напиша закон, който съм измислил: В мачове за Купа на Англия отбора, който е по-високо в класирането отстранява съперника на терена на другия отбор. Като цяло в тези мачове предимсво имат по- ниско стоящите в класирането отбори. Прилагайте закона и ще имате успехи! Така станаха и двата мача, а се играха на неутрален терен. Вината на Бербо е не, че не е вкарал гол, а че е бил в добра позиция и не е ударил греда! Така правят висшите майстори! Гледайте мача отново и ще видите колко спорини топки, колко неточни центрирания и прочие "издънки". А и червен картон задължително, за смекчаване на обстоятелствата! Театър, театър. Остава и артистите да са добри!
Значи само той не е вкарал, а другите колко гола вкараха... Да оставиш контузен нападател на терена повече от час (защото при втория му пропуск едване му счупиха крака) какво означава - че няма с кого да го смениш. Ако друг се контузи не му се търси вина, но Бербатов няма право. Миналата година игра половин сезон с контузия и изработи половината голове на отбора си и беше провал... Тази година е голмайстор на първенството и пак е провал... Ако Меси не вкара провал ли му викат.. или той не пропуска.. Ако някой друг игае 1 час едва стъпващ на единия си крак и с разбит нос му викат герой дори и да не обърне мача дори и отбора му да загуби. А Бербо е провал.. Бербо не проваляй този прекрасен отбор - остави това на другите.