Коментари - В Англия разкъсаха Бербо: Провал на мача | corner.dir.bg
назад

В Англия разкъсаха Бербо: Провал на мача

Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов, който се оказа с основна "заслуга" за отпадането на "червените дяволи" от турнира за Купата на Англия, търпи сериозни критики в медиите на Острова днес.

Обратно в новината

Коментари - В Англия разкъсаха Бербо: Провал на мача | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 56

Значи само той не е вкарал, а другите колко гола вкараха... Да оставиш контузен нападател на терена повече от час (защото при втория му пропуск едване му счупиха крака) какво означава - че няма с кого да го смениш. Ако друг се контузи не му се търси вина, но Бербатов няма право. Миналата година игра половин сезон с контузия и изработи половината голове на отбора си и беше провал... Тази година е голмайстор на първенството и пак е провал... Ако Меси не вкара провал ли му викат.. или той не пропуска.. Ако някой друг игае 1 час едва стъпващ на единия си крак и с разбит нос му викат герой дори и да не обърне мача дори и отбора му да загуби. А Бербо е провал.. Бербо не проваляй този прекрасен отбор - остави това на другите.

Сър Бербатов viz несър фергюсън!

Ало модератора пусни ми постинга.

Не се палете! Тъй се играят камуфлажни мачове! Ще ви напиша закон, който съм измислил: В мачове за Купа на Англия отбора, който е по-високо в класирането отстранява съперника на терена на другия отбор. Като цяло в тези мачове предимсво имат по- ниско стоящите в класирането отбори. Прилагайте закона и ще имате успехи! Така станаха и двата мача, а се играха на неутрален терен. Вината на Бербо е не, че не е вкарал гол, а че е бил в добра позиция и не е ударил греда! Така правят висшите майстори! Гледайте мача отново и ще видите колко спорини топки, колко неточни центрирания и прочие "издънки". А и червен картон задължително, за смекчаване на обстоятелствата! Театър, театър. Остава и артистите да са добри!

Да, пропуските бяха очевидни. Но грешката на Карик, дето подаде голов пас на противника и безумието на Пол Сколс бяха много по-решаващи за загубата. Да не говорим, че когато Бербо беше в страхотна форма, съра го закотви на пейката и наруши ритъма му. Сега тези пропуски са заономерни. Пък и Чичарито не направи нищо, след като влезе.

1000n

Нека да отговоря на следния цитат от статията: "Вестник Telegraph също е доста критичен към българския футболист: "Най-голямото престъпление вчера не бяха двата пропуска на Бербатов, не бе мудната му игра, не бе и изненадващо за него, слабият му първи допир на топката. Проблемът бе в това, как позволи двата пропуска да повлияят на играта му и отбора." " - ами хора, и на вас да се опитат да ви строшат крака, а после и носа едва ли ще продължите да кипите от желание за игра!

1000n

А аз не можах да разбера защо Карик беше тръгнал на краставичар краставици да продава! Как може срещу Туре, който е играл до миналият сезон в Барса, отборът, в който футболистите нямат никакви проблеми с пасовете, както с подаването така и с пресичането им, да рискуваш да си разцъкваш бавничко топката и то пред собственото си наказателно поле!? Карик забрави ли, че преди няколко месеца играха с испански отбор, мисля, че Валенсия и испанците им пресякоха безброй пасове и отнеха много топки именно по начина, по който той и сега изгуби топката от Туре! Интелигентните хора се учат от грешките си, а не ги повтарят, нещо, което не можеше да се каже в този случай за играча на Юнайтед! А и Забалета първи тръгна с бутоните напред срещу Скоулс, а на последния само нещо подобно му трябва и му пада перде пред очите и после не знае какво прави! Оня аржентински тарикат го предизвика и Скоулс е готов веднага за картон! Вижте хора, Берба не вкара първото положение и му направи впечатление, че вратарят на Сити е в страхотна форма, затова при второто положение реши да не рискува да рита топката така, че тя да преминава в близост до Харт и насочи удара си в противоположната част на вратата, за да няма вратарят никакъв шанс да отклони топката! Но защитникът на Манчестър Сити, Коларов действаше като типичен играч от Острова летеше не към топката, а към крака на Бербатов с бутоните напред, изоставайки със шпагата. Бербатов явно усещаше какво можеше да последва и избра да си предпази крака от зверско счупване отколкото да вкара със сигурност гол, но да остане инвалид, макар и милионер! Спомнете си какво става с техничните футболисти на Арсенал - почти всяка година там имат играч със зверско счупване на крака - например Едуардо, Аарън Рамзи - на първия счупването на крака е било такова, че е съществувала вероятност кракът на играчът да бъде ампутиран, а и при Рамзи имаше съмнения, че футболната му кариера може и да приключи! На Острова футболистите като видят, че някой техен съперник е техничен и бърз побесняват, като бик видял червен цвят и резултатът е контузии, като тези на Едуардо и Рамзи! Казвате Бербатов бил пропуснал от един метър, ама защо не кажете, че топката не му беше подадена на място, т.е. на крак, а той си я догони и то много по-бързо от пазещите го защитници и то и при двете положения!!!!!! Дори и при ударът, който отправи с глава получи удар в носа от пазещият го защитник! Тия като че ли пробваха да му строшат ту краката ту носа на нашия! И знаете ли какво, и аз да съм на негово място и аз нямаше да играя бързо и с хъс при такива съперници! Да, FA Cup си е FA Cup, това е най-старият футболен турнир в света, но здравето и живота ми май са ми по-скъпи от една купа! ТА ХОРА ВИДЯХТЕ ЛИ, ЧЕ ПРИ ГОЛОВИТЕ СИ ПОЛОЖЕНИЯ В ТОЗИ МАЧ БЕРБАТОВ БЕШЕ НАЙ-БЪРЗИЯТ ОТ ВСИЧКИ ФУТБОЛИСТИ, НО ЗА МАЛКО ДА ГО ОСАКАТЯТ! ПРЕДПОЛАГАМ ВИ СТАВА ЯСНО, ЧЕ БЕРБАТОВ НЕ ТОЛКОВА НЕ МОЖЕ, КОЛКОТО НЕ ИСКА ДА ИГРАЕ БЪРЗО, АКО ИМА ЗАЩИТНИК В БЛИЗОСТ ДО НЕГО! ТАКА, ЧЕ БЕРБА ИГРАЙ СИ КАКТО СМЯТАШ ЗА ДОБРЕ - МАЙНАТА ИМ НА НЕКАДЪРНИТЕ ХАМАЛИ ИГРАЕЩИ НА ОСТРОВА С БРУТАЛНИТЕ ИМ БЕЗУМНИ ГРУБОСТИ! FUCK THEM!!!!!!

За поведението на Бербатов на терена едно време баба ми казваше: сърце у лай.а увито! Е това е Бербатов, никакъв хъс, никаква емоция, никаква живинка, на малкият пръст не може да полее на Рууни и Чичерито по тези показатели! После Съра виновен, че не го пускал, е какво искате, нали го пусна, ами да излезе и да му вкара положенията ли?

Гоше, бабите си трябва да ги уважаваме а не да им подражаваме.Спри да копираш бабчето си във всичко ,намери собственото си аз ,и престани да носиш два чивта чорапи един връз друг.

choko73

Личи си, че не си бил спортист. Като не го пускаше маса важни мачове и сега за еин трябваше да се доказва, понякога става и така, особено ако и съотборниците не помагат.

Е, сега доволен ли си сър? С тъпото си изказване точно преди важния мач със Сити,сега сигурно се чудиш защо Бербатов изтърва две стопроцентови положения на мача. И слепите видяха, че няма увереност и желание за игра, отделно,че е изгубил форма заради стоенето на пейката.Като правиш такива изказвания, да си беше пуснал Чичо, не сега пак нашия да обира всички негативи

Ами да, слаб мач за Берба, но смело мога да кажа, че вчера игра само Нани, за Сколс какво да кажем, освен абсолютен дървар, ами за "невероятния" защитник Флечер. То е ясно,че нашия ще го отнесе, ама така е в англия, трябва някой друг да е виновен.

Флетчер още е контузен, ама вече тренира.Флетчер специално добре играе ,ако беше в мача щеше да се отрази добре.

Ами карат му се щото е пропуснал,тоест не е свършил работа,за която му е платено скъпо-прескъпо и престъпноскъпо,като вкара ще си е свършил същата тази работа и няма да му се карат

Бербатов има талант, но не е за обор като Юнайтед. Мене чесно казано много ме е срам да го гледам как се разхожда и като някой пропусне как им се кара и т.н. Да си ходи, не става с разходки и чат пат добра игра. Не оправда милионите лири изхарчени за него.

Плюят нашето момче,но в живота не всичко е свършено,знам че няма нищо случайно на този свят.Ами ако предположим че същият този Бербатов вкара гол на финала,ако стигнат финал в шампионската лига и вземат купата,сигурно тогава сън ,мън пън и другите ще го обявят за национален герой на Англия.

...е грешен, дума няма. Но Съра не извади отбор за победа. Крилата--нула.Що не игра Гикс, докога тоя гатер Скоулс ще заема място и ще пречи на отбора. Фърги раздава подаръци на ревльовци като Манчини, да не им е нулев сезона. Но който е гледал петьорката на Сток срещу Болтън, финалът ще е кило кръв и метър кожа.Моят МЮ са аристократи, играят лежерно, имат шанс за първи в ПШ и финал в ШЛ. Затова Сър Ал за всеки мач вади различни тактики, вероятно и за това оцеля/ дотук/ в престижните състезания.

англичаните по-добре да внимават да не ядосат нашият,щото ще вземе да се откаже от тях така както го направи в национала.

Ами Фъргито да не го пуска в игра и даго продаде на някой свестен клуб. То маса купи загубиха и без него миналата година. МНого тактика, много лидери, много голмайстори, много шум в МЮ и малко красива игра. Резулататът в Шампионската лига ще докаже колко слаб е английският пампионат сега и каква случайност е МЮ да води в него. Бербатов има един единствен път за да изживе радостта от футбола - този на Раул в Шалке.

Гледам и другите централни нападатели в Англия-Торес,Суарес,Анелка,Керъл,Перси,Дрогба и други,абе никой не блести,нашият ли е най-лош,не,напротив по-добър е,ама ПРЕСАТА В АНГЛИЯ ГО Е ВДИГНАЛА НА РОГАТА СИ!Това е.

-За жалост, това бе последния мач на Берба в Ман- Юнайтед! -Дано не съм прав, но таса мисля!?

не трябва да го критикуват , като го критикуваха в бг какво стана??? каде са онези от гаи парада ??? мълчанието е злато!!

Ей, тия англичани ще вземат да го ядосат и да им откаже да играе в МанЮн...

Бербатов няма вина за загубата на тия смотани англичани , а най-малкото имат правото с нашия да си оправдават смешната игра.Да им тегли една най-после и да се свършва , то не беше от най-добрия до трябва да се подобри и незнам си какво...големи простаци излязоха а тоя Фъргито - Сър-а да вземе да си пие хапчетата другия сезон , защото ако не беше 'поседил' нашия насила сега щеше да е друга играта на Бербо , който все пак е човек а не машина..:)

Съра да внимава като плещи глупости за Бербо преди важни мачове, че ще загуби и първенството.

Това беше тъжен мач. Пропуските наБербатов бяха логично следствие на атаките на Саф срещу неговата психика. Всеки нападател има лоши дни. Проблемът е , че МЮ нямат халфова линия и създават малко положения за гол. Паралел , Меси в два поредни мача пропусна сам срещу вратаря , но това остана в периферията на фона на множеството голови положения за Барселона.Футболът е колективна игра и ангричаните го знаят,но за тях чужденците са винаги най-големите грешници!

Много точно казано! Отличен коментар! Много егоисти играят в МЮ!

Тия от Англия и МЮ си намериха оправдание,за всичко е виновен Бербатов...не виждат,че този сезон МЮ не е добре окомплектован,няма градивни халфове,единствен Гигс е стока,а и Фергюсън направи много грешки със състава и смените...

В живота няма нищо случайно. Даже Бербо даа имаше и 10 голови положения нямаше да вкара нито едно. Така е, като със своето поведение и постъпки съра ядоса Аватара на Бербо. Трябва да се знае, че почти зад всеки човек седи един Аватар, който го пази или направлява, без да може самият човек да му се противопостави. В много случаи нещата са комплексни. Така е със всеки един. Преди вичко нашият живот е преиграване на минала ситуация и само НЯКОЙ може да промени нещата по време на действие. Казвам Ви го от опит и преживявания.

Това не е лошо начало за мистично фентъзи с хорор елементи или психо-трилър с комични обрати ...хихих .Ма е готено :D

Прочети Фройд, Лао Дзъ и други философи и мислители и предполагам, че може би ще се досетиш за какво иде реч. Нищо лично и всичко добро!

Моля, коментирай за "...и само НЯКОЙ може да промени нещата по време на действие".

Ще трябва да прочетеш доста книги, за да преосмислите доста неща, а резултат може и да няма. Всеки един си има ПЪТ в живота, и той се достига по различни пътечки. Когато осмислите нещата за себе си, тогава ще може да си отговорите, кой е този НЯКОЙ. За мен е така, а за Вас може да е нещо друго, друга или каквото и да е. Нещата са необхватни, и винаги ще има разбрани, полуразбрани и неразбрани. Заслужава си да опита човек, но важно е да се намери Пътят!

Горките - как им повлияха пропуски на Митко, направо не се съвзеха- Карик даде головия пас за Сити на Туре, Скоул горкията започна да рита като магаре, Топ нападателя Ернандес и той горкия се стресира и изтърва накрая... А после не бил ЛИДЕР на отбора-как пък да не такова въздействие върху играта може да има само ЛИДЕРЪТ.

ха-ха-ха-ха...:D

...форумът отново е пълен с носещи ФИБА-очила фенове. Трудно е да изкараш от два метра топка от голлинията, без вратар и защитник в тъч, но българският талант е ненадминат. Къде продават БЕРБО-очила да ида да си купя, че нещо никак не съм на кеф като фен на Юнайтед, когато все падат. Дайте координати за магазина на МИТЪО-очилата...................???????

Стига пили бре градски ,ето ти пример че не е нещо което не може да се случи на който и да е : C.ronaldo worst miss - това е в Ю тубето ,че тука трият линковете автоматик

propd

Той е много фин и му липсва хъс за победа. Има способности не от желание за резултат, а от висок интелект. Но за съжаление, това си оказва своето влияние.

За съжаление сега са прави, защото не може да пропускаш такива положения, особено като се казваш Бербатов. Като цяло играта им не вървеше и другите играчи също имат заслуга за загубата, но Митко опропасти чистите положения. Прави са и за това, че повлия на играта на отбора. Дано се съвземе, но мисля, че до края на сезона ще влиза резерва при крайна нужда.

Не съм провърженик на МЮ ама наглостта на английската преса и най-вече прекалената високомерност на изкукалото старче Фергюсън излизат извън контрол. Вчера се видя че британския хомосексуалист САФ тотално сбърка стратегията и е време вече да се пенсионира.

за първото положение добре ама при второто? преодолян вратар,изпреварен защитник,на три метра пред празната врата и прескочи гредата. това и тук пишещите ако го пробваме,трудно ще се получи. ама така е,ако беше в мач срещу уигън или блякпул щеше да им вкара три гола. ясно е че момчето не става за голям боец в големи срещи. нека да си ходи в някои отбор без цели. там отново може да израстне.

Стига сте управдавали Митко! За всички е ясно, че той не е лидер и не може да се разчита само на него в даден мач... но като гледам и Съра не е разбрал, че Бербо трябва да си партнира с друг напададел за да има резултат. За съжаление това е последният сезон за нашето момче в МЮ.. Успех Мите!!

Е какво искат от Бербатов. Фъргюсън не го пуска в игра, а после искат от резерва да бъде основен играч в такъв важен мач.

когато ви разправях спанат кон вие не ми вярвате *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

спънат кон а в манчестър юнайтед, тогава ти ква гърбава кобила трябва да си че и в малеш микрево няма те вземат да гониш топките бе ганьо

Съгласен съм с теб напълно.В съвременния футбол без демараж и скорост не става.Времето на балета отдавна е история.Никога не съм го харесвал.Много по ме радваше Божинов, но чалгията го разпиля и него.Единственият стойностен играч в момента на България е Николай Михайлов въпреки по-горното.

Започвам да намразвам Манчестър. Първо Фъргюсън закотви голмайстора си на резервната скамейка за дълго време. Второ подиграха се на Берба като не го включиха в класацията за играч на годината въпреки, че е с най-много голове във висшата лига. Какво очакват. Смазаха му самочувствието на човека! Направил два пропуска. Ами ако знаете футболист който има 100% успеваемост нека ми каже. Вчера като гледах Ел Класико и двата отбора направиха уникални пропуски пред двете врати. Ако се направи една статистика над 80 % от ударите на Бербатов към вратата са голови. При Нани и Рууни този процент едва ли е над 40 %. Аз ако бях на мястото на Бербатов щях да му тегля майната на дъртия стърчок както направи Тевес. Не може Фърго да обвинява един футболист за загубата на цял отбор от 11 човека. Така както се отнасят с българския футболист така се отнасят и с държавата ни в ЕС. Дърпат ни конците и ни правят на маймуни

а добро утро. проблема е че ние им се оставяме.

абе тези двулични англичани ,какво ще го касат бе като им прави играта са много пестеливи а като има по малак шанс ще го раскасат ,тапаци смотани 5 години вече мн добре им знам манталитета..барбатов е много добар .. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Ще го разкарат. Последната година се игражда стратегия на отбора в нападение, която го изключва като основна фигура.

Заслужават си загубата и Бербо им го върна тъпкано затова, че когато бе във върхова форма го оставиха да търка пейките. фъргйосан заслужава да загуби и другите надпревари с това отношение към Бербатов. Бербо да се маха оттам не го заслужават. Английските хомосексуалисти отдавна не разбират от футбол.

Тъпанарите не разбраха ли, че ако беше вкарал първото положение, нямаше да се стигне до второто, защото играта щеше да се поднови от центъра. Второто положение се яви като продължение на първото и слепец щеше да види, че Бербо се разтегна като ластик на шпагат и топката просто тупна отгоре на крака му. Ми да си взимат съпругата на Хари Реднап за централен нападател и да млъкват. А на мястото на Мьйкъл Кариг кого да вземат, съпругата сър Алекс ли? Защото Карик нямаше абсолютно никаква вина за победния гол на Сити. А ван дер Саар да играе с мрежичка между краката.

браво много си прав тук.

Може и жената на Рууни да вземат. Стига се е пекла в Барбадос.