Коментари - България спечели маратонски мач с Иран и направи огромна крачка към целта | corner.dir.bg

Коментари - България спечели маратонски мач с Иран и направи огромна крачка към целта | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 9

Маратонски, кайш, а? Четвъртия гейм между Аржентина и САЩ завърши 43:41! Нещо да кажеш? Последно 3:2 за Арж.

ЗАПОЧНАХМЕ ГИ няма Бразилия няма Италия Сега ще спукаме от бой всички КАКТО СИ е БИЛО ВИНАГИ БРАВО МОМЧЕТА БОЙ

на момчетата! Турнирът беше идеално място за обиграване на отбора и за сверяване на часовниците. Успех и напред!

Какво обиграване, бе? Преди две години с Пранди- подмладяване и обиграване, миналата година с Желязков - същото и пак едва се спасихме, и сега пак подмладяване със Салпаров на 41. Добре, че САЩ не даде визи на титулярните ирански диагонал и разпределител, както и на двамата им треньори, та едва успяхме да бием. Сега да се молим на Сърбия поне за точка.

Волейбола гони футбола или само така ми се струва?

Но има много да се поработи над този отбор.

и какво му е лошото на 'челинджър' турнира - да ходят да се обиграят малко, след 7 поредни загуби определено не сме в елита

Мале мале, какви отбори биехме, сега маратонски мач с/у Иран...

Иран въобще не са това което бяха преди 20 години, сега са един много силиен отбор който има победи и над Русия, САЩ , Германия...