Коментари - Срещаме олимпийския шампион в петък, Константинов иска енергията от мача със Словения | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Константинов, защо не вземеш да поискаш да разкараш салпаров и да пуснеш в ига другото момче. Три директи точки от сервиси бити в него само през първия гейм. 4 пуснати топки, няма кой да играе за тях. Нито една посрещната топка, подадена към разпределителя, така че той да може да отиграе на първо темпо. Кьорав ли си? Или сте "баджанаци"?

Салпаров ще е на игрището дори да е в инвалидна количка. Някои треньори ги привлича уникалната му бездарност. Все пак се случва топката да го уцели, понякога твърде болезнено. Да си припомним последния мач с Куба и как Ерера го разпердушини с последните си два сервиса в тайбрека. Но за теди това си е ежедневие.

Салпаров ще играе,дори да се наложи да е с памперси!

Любо Ганев и Гибона да некадърни тъпанари.

Едва ли има по-неуспешна нация във волейбола от нас. Още през 1968 го доказахме !!! Когато на финала На СВЕТОВНОТО в София ВОДИХМЕ в тайбрека на Германия с 13 на 8 и загубихме с 15 на 13 !!!

Ама явно си един от мноогото ни хейтъри.

Аман от комплексари дето разбират от всичко в държавата ни. Кажи кой си, дай да те изберем за президент белким ни оправиш в живота. Да ти имам смачканите дребни душици

На коя от всичките Германии сме водили?

Не беше 1968, а 1970. Играеше се друг волейбол с други правила. Нямаше тайбрек, а пети гейм. Четвъртият го загубихме с 4:15. Шулц ни разгони фамилията, както вчера Можич.