Коментари - Директорът в Локо (Пд) и бивш шеф в БФС Павел Колев: В България черно тото има | Корнер.dir.bg

Верваме ви...

Бившият депутат от ДПС Камен Костадинов бил експерт? Какъв експерт е като даже по физическо не се е събличал.Той държеше едни 100-150 клуба в районите на ДПС,повечето от които не развиваха дейност,но гласуваха под строй на конгреса срещу десет топки и вечеря в столичен ресторант.Костафинов почина внезапно,но системата продължава да си работи.

Колев спомня ли си двата мача м/у Локо Пд и Септември Сф за купата и за първенството как завършиха. А странните резултати на Славия, на Лудогорец, на ЦСКА тире София ? Е сега ли е открил Америка ?

Лудогорец -Левски,когато ви трябваше равен,за да отидете на бараж,а си вкарахте автогол пет минути преди края.И как за пет минути изравнихте.Смях.А Домусчиев и Спас Русев си пиеха уискито един до друг на трибуните.