Коментари - ДНК, любовна история, семейство. След триумфа на "Уембли" Реал вече гледа към 16-ата | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 15

Първото полувреме Дортмунд вместо да вкарат 2-3 гола онзи с прическата ги пропиля всичките. Ако имаха стрелец, като Хари Кейн, или подобен Реал са чао. Байрен щеше да ги приключи, ако Нойер не беше направил детинската грешка на вратата.

Като искате еднакви заплати с европейците,еднакво участие в спортните турнири няма ли да искате.Или те работят повече и играят футбол повече от нас.

Лудогорец в момента ще скъсат псевдошампионите втори в Испания за 2023 ,къде биха четвъртия в Германия за 2023.Ама найсе уж един турнир и ми броят купите от създаването,ама нашият шампион требва да играе ТРИ предварителни групи,а други вкарват по четри отбора директно в групите.Догодина Ще бъдат 6 за Италия и по 5 за Германия и Испания.Духачи

"Борусия" стоеше добре на терена и имаха своите възможности. Всичко това обаче продължи до 70-тата минута. След това отборът просто се срина. "Реал" отбеляза своето попадение в 74 минута и всички очакваха, че ще се върнат назад, ще накъсват играта и ще бавят времето. Нищо такова! Наложиха тотална преса на "Борусия" в собствената им половина и просто не им даваха да изнесат топката. Затова се стигна до грешката в отбраната на "Борусия" и второто попадение. С начина си на игра след първия гол, "Реал" показа защо е голям отбор и заслужава титлата!

Кво ревете бе, като с Лудогорец, ми ще са шампиони още 100г, и Реал М ще вдигат всяка година ако трябва...ПСЖ колко купи взеха а имат пари? Българския манталитет, все някой ви крив, все нещо, Левски и ЦСКА същите духачи, ми дайте да махнем Лудогорец и пак ще сте същите некадърници ...

Плащат си, и затова вдигат всяка година купа.

Абе Парцалона защо не бяха на финала ? Ааа да , те пак гледаха по телевизията !

Реал Мадрид си е кралят в света на футбола, няма втори като нас. А всички Барселонци завиждат. Борусия си бяха слаби, нямаха манталитета да спечелят финала. Просто бяха слабаци в сравнение с нас,

Слаби, слаби, първото полувреме за малко да изядете 2-3 гола. Чисто чудо, че не вкарах. Изобщо не бяха слаби

голям играч си ако вкараш, Вини едно положение гол, оня с храста на главата на празна врата пропусна като поведе топката на пет метра, а и Мадрид играха с нов вратар все едно и Прусия пак не можа да вкара.

Реал са отборът на властта и всичко печелят със съдиите. Ако сте толкова добри, защо съдиите ви помогнаха с мача с Байерн? То да беше само тоя мач!

И париии...много, ама много..., за казаното от Моуриню съм съгласен, ама ей къде е Аякс...ей къде е Реал. Честито на печелившите! И да, последните сезони хвърлиха не малко торби с пари за трансфери, нов стадион и сметката все им е на плюс, Дон Перес е по-голям магьосник и от Хари Потър;))))

най-голямата строителна фирма в света, добър бизнесмен, а босовете на Сити и ПСЖ кви са, камилари с петрол до шатрата (ама европейци го изкопали де) мюзлита дошли да завладяват Европа уж да помагат на спорта разбийш ли

Чухме Анчелоти, чухме Перес, чухме специалния, хмм някакви си чичаци и дедаци, а сегааа е наред ганя балканскии: съдиите, УЕФА, джендарити, конспирациЙ е всичко, ...